Ing. Josef Koukal
Emkol s.f.Odvlhčovače vzduchu Dantherm

Provozujete obor nebo máte práci, která je spojena s vlhkostí? Nyní už ji můžete mít pod kontrolou a to naprosto kdekoliv díky mobilnímu přenosnému zařízení, které se nazývá odvlhčovače vzduchu. Jedná se o dánskou značku Dantherm. S tímto zařízením vždy rychle, přesně a spolehlivě vyřešíte všechny problémy.

Odvlhčovače vzduchu Dantherm CDT 30 S, Ing. Josef Koukal

Hodí se do stavebního průmyslu i na likvidaci škod

Tento typ odvlhčovačů vzduchu CDT je proslulý svou jednoduchou obsluhou. Ta je opravdu nenáročná a proto ji zvládne opravdu kdokoliv. Má vynikající digitální ovládání, které je praktické. Celkové provedení je sice robustní, za to velice vyspělé a lehké. Použití je opravdu široké. Zmírníte škody způsobené záplavami, roztrženého potrubí nebo jej můžete použít po hašení požáru, kdy potřebujete rychlé a účinné odvlhčování.

Mobilní, lehký, šetří čas i peníze


Jejich výhody

Samozřejmostí je nastavení. Zjistit si můžete servisní údaje, snadno zjistíte i závady, přesnou specifikaci provozních hodin, spotřebu energie. Naměříte teplotu i relativní vlhkost. Vybrat si můžete z více druhů modelů. Odvlhčit můžete prostor v soukromém bazéně nebo wellness centru.

Odvlhčovače vzduchu


Snadno jej kamkoliv přemístíte

Tyto produkty jsou navrženy tak, aby se s nimi dalo snadno a lehce manipulovat. Jsou stavěné na přemisťování, a proto jsou k tomuto účelu i plně přizpůsobené. Mají přívětivý design a jsou plně mobilní. Zařízení, které můžete kdykoliv vzít s sebou a to kamkoliv. Jsou energeticky nízko náročné a nabízí prostředky k vysoušení cihel, betonových stěn a šetří čas i peníze.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.emkol.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Pojízdné lešení BOSS – prodej zajistí firma EMKOL Litomyšl

Pojízdné lešení BOSS – prodej zajistí firma EMKOL Litomyšl

Ať už stavíte, rekonstruujete či zateplujete dům, neobejdete se bez spolehlivého lešení, které vám zajistí bezpečnost při práci. Prodej kvalitního pojízdného lešení BOSS a dalších potřeb pro řemeslníky nabízí firma EMKOL Litomyšl. Své služby poskytujeme zákazníkům po celé České republice.

Vydáno 14.07.2016Vydáno 11.10.2017
110 Zhlédnutí
Topováno 08.06.2019