Ing. Josef Koukal Emkol s.f.

Práci na velkých stavbách hravě zvládne Elektronický vibrátor betonu Perles Runner plus 52

Ing. Josef Koukal
Emkol s.f.Odvlhčovače vzduchu Dantherm

Provozujete obor nebo máte práci, která je spojena s vlhkostí? Nyní už ji můžete mít pod kontrolou a to naprosto kdekoliv díky mobilnímu přenosnému zařízení, které se nazývá odvlhčovače vzduchu. Jedná se o dánskou značku Dantherm. S tímto zařízením vždy rychle, přesně a spolehlivě vyřešíte všechny problémy.

Odvlhčovače vzduchu Dantherm CDT 30 S, Ing. Josef Koukal

Hodí se do stavebního průmyslu i na likvidaci škod

Tento typ odvlhčovačů vzduchu CDT je proslulý svou jednoduchou obsluhou. Ta je opravdu nenáročná a proto ji zvládne opravdu kdokoliv. Má vynikající digitální ovládání, které je praktické. Celkové provedení je sice robustní, za to velice vyspělé a lehké. Použití je opravdu široké. Zmírníte škody způsobené záplavami, roztrženého potrubí nebo jej můžete použít po hašení požáru, kdy potřebujete rychlé a účinné odvlhčování.

Mobilní, lehký, šetří čas i peníze


Jejich výhody

Samozřejmostí je nastavení. Zjistit si můžete servisní údaje, snadno zjistíte i závady, přesnou specifikaci provozních hodin, spotřebu energie. Naměříte teplotu i relativní vlhkost. Vybrat si můžete z více druhů modelů. Odvlhčit můžete prostor v soukromém bazéně nebo wellness centru.

Odvlhčovače vzduchu


Snadno jej kamkoliv přemístíte

Tyto produkty jsou navrženy tak, aby se s nimi dalo snadno a lehce manipulovat. Jsou stavěné na přemisťování, a proto jsou k tomuto účelu i plně přizpůsobené. Mají přívětivý design a jsou plně mobilní. Zařízení, které můžete kdykoliv vzít s sebou a to kamkoliv. Jsou energeticky nízko náročné a nabízí prostředky k vysoušení cihel, betonových stěn a šetří čas i peníze.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.emkol.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Pojízdné lešení BOSS – prodej zajistí firma EMKOL Litomyšl

Pojízdné lešení BOSS – prodej zajistí firma EMKOL Litomyšl

Ať už stavíte, rekonstruujete či zateplujete dům, neobejdete se bez spolehlivého lešení, které vám zajistí bezpečnost při práci. Prodej kvalitního pojízdného lešení BOSS a dalších potřeb pro řemeslníky nabízí firma EMKOL Litomyšl. Své služby poskytujeme zákazníkům po celé České republice.

Vydáno 14.07.2016Vydáno 11.10.2017
19 Zhlédnutí