Servis a opravy spojovacích hřídelí a kloubů pro nákladní automobily

Provozování nákladních vozidel sebou přináší nejen radosti, ale také starosti. Pravidelný servis a opravy jsou pomalu na denním pořádku a vždy to chce služby odborníků na profesionální úrovni. Takovou jistotu a servis třeba i na počkání vám poskytne firma Kardany, spol. s r.o. se sídlem i provozovnou ve Velké Bíteši.

Servisem spojovacích hřídelí a kloubů nákladních vozidel, Kardany, spol. s r.o.

Výroba, opravy, náhradní díly i dynamické vyvažování

Společnost Kardany, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 2000. Díky vybavení obráběcími stroji, svařovacím pracovištěm, které je vybavené svářecím poloautomatem, pracovištěm pro vyvažování kardanových hřídelí, které je osazené vyvažovacím zařízením od firmy CEMB, provádí odborné opravy, výrobu kardanových hřídelí, prodej náhradních dílů i samotné vyvažování.

Nákladní automobil zase jako nový


Servis spojovacích hřídelí a kloubů

K sortimentu služeb společnosti Kardany, spol. s r.o. patří především servis spojovacích hřídelí a kloubů pro nákladní automobily tuzemských i zahraničních automobilů a především značek Ford transit, Volkswagen, Iveco, Man, Volvo, Scania, Liaz, Avia, Mazda, Nissan, Mercedes. Výroba kardanových hřídelí je prováděna s použitím originálních komponentů, velikostí a rozměrů na přání zákazníka.

Opravy, servis i prodej náhradních dílů


Další servis a opravy a prodej náhradních dílů

Kromě nákladních automobilů provádí společnost servis také pro osobní vozidla značek BMW, Audi, Mercedes, zemědělských pohonů, opravy vsuvných táhel a V-táhel. Vše za použití nejmodernější technologie a s poznatky z automobilového a strojírenského průmyslu. Široký sortiment náhradních dílů pro kardanové hřídele a klouby, např. křížové čepy, drážkové hřídele, středové uložení, opravářské sady, atd.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kardanybites.cz

Vydáno 15.10.2017
408 Zhlédnutí
Topováno 10.07.2023
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Kardany, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kardany, spol. s r.o.
www.kardanybites.cz
Adresa

Adresa

Kpt. Jaroše 79
Velká Bíteš 595 01

info@kardanybites.cz
+420 566 531 777


Najdete nás také zde:

ARES
captcha