Kotlíkové dotace

Aleš Jarýn provozuje elektro-vodo-topo, což jsou samozřejmě zkratky pro oblast instalací elektřiny, vody, topení a plynu. Působí v okolí Šumperka. A dokonce u nich koupíte i peletky na topení, takže budete mít na zimu vystaráno.

Kotlíkové dotace, Aleš Jarýn

O naše klienty se staráme kompletně

Provádíme kompletní montáž automatických kotlů a tepelných čerpadel na kotlíkové dotace. Zajistíme projektovou dokumentaci, provedeme montáž nového automatického kotle nebo tepelného čerpadla, uvedeme do provozu, samozřejmě Vás to také naučíme ovládat, ale jenom prvky nezbytně nutné, které budete pro běžný provoz potřebovat a poskytneme dlouhodobější spolupráci. Proto se na nás můžete kdykoliv později obrátit, zajišťujeme i záruční a pozáruční servis.

Kotlíkové dotace pro každého, využijte našich služeb


Tuhé mrazy pomalu přicházejí

Na zimu je potřeba myslet i přes léto. Někomu to sice může připadat divné, ale pokud chcete něco udělat se svým starým kotlem, tak je nevyšší čas začít. Jakmile se na podzim začne topit, tak se neskončí dříve než další rok na jaře, spíše v létě, proto je potřeba mít pořádný, spolehlivý a výhřevný kotel. Nové typy kotlů splňují veškeré normy a díky modernějšímu a úspornějšímu systému už ani nebudete muset chodit přikládat.

Působíme v okolí Šumperka


Podrobnější informace o našich ostatních službách

Zajistíme kotlíkové dotace, ale i montáž solární techniky, centrálních vysavačů, tepelných čerpadel a samozřejmostí jsou další opravy, servisy, revize, rekonstrukce a projekce prací v oblasti vodo, topo, plyn.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.elektro-vodo-topo.cz

Vydáno 21.10.2017
166 Zhlédnutí
Topováno 11.03.2020
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Aleš Jarýn
WEBOVÁ STRÁNKA
Aleš Jarýn
elektro-vodo-topo.cz
Adresa

Adresa

8. května 978
Bludov 789 61

alesjaryn@seznam.cz
+420 737 585 037


Najdete nás také zde:

ARES
captcha