Znovuotevření prodejny koupelen, instalatérského a topenářského centra

V sortimentu výrobků, které si můžete zakoupit v internetovém e-shopu, se nachází více jak 38 000 položek. Najdete zde nejenom koupelnové doplňky a nábytek, ale také plynové kotle, ohřívače, baterie, radiátory, obklady, dlažby a mnoho dalších výrobků například pro Vaši zahradu. Nové a atraktivní webové stránky lákají nejenom svým poutavým vzhledem.

Instalatérské a topenářské centrum, C + C Cimbál s.r.o., Liberec

Nově zrekonstruované instalatérské a topenářské centrum

Rozšiřujeme sortiment v oblasti vody, topení a plynu a trvale snižujeme veškeré ceny. Chceme zpříjemnit nakupování zákazníkům, a proto se snažíme poskytovat kvalitní české a zahraniční výrobky za ty nejlepší ceny. Široký sortiment dává možnost výběru. Neustále sledujeme aktuální trendy v oblasti vybavení koupelen.

Den začíná v naší koupelně


Centrum skýtá rodinné zázemí, kávu a občerstvení po celý den zdarma

Přijďte se podívat do našeho nově otevřeného centra. Čeká na Vás bohatý výběr, ale také káva a občerstvení zdarma na povzbuzení a pro dobrou náladu, aby se Vám dobře nakupovalo. Staráme se o naše zákazníky a víme, jak je důležité profesionální poradenství a péče o zákazníka.

Podívejte se na zajímavé zboží a kvalitní produkty, které nabízíme v našem eshopu


Realizujeme stavby i stavební práce

Obraťte se na nás ohledně stavebních prací. Zajistíme vše potřebné. Disponujeme plastovými okny systém VEKA. Máme velice rychlé dodací lhůty a velké množství sortimentu skladem, takže můžeme reagovat okamžitě na Vaše požadavky. Naše vzorkovna koupelen je navíc rozšířena o matracové studio, aby se Vám po celodenním nakupování sladce a příjemně usínalo.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.cimbal.eu

Vydáno 21.10.2017
229 Zhlédnutí
Topováno 06.07.2019
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA C + C Cimbál s.r.o. obchodní firma
WEBOVÁ STRÁNKA
C + C Cimbál s.r.o.
www.cimbal.eu
Adresa

Adresa

Orlí 137/1
Liberec 3 460 01

prodejnajbc@cimbal.eu
+420 737 248 776


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha