Průmyslová identifikace – čárové kódy, etikety, štítky a další značení

Jsou identifikační údaje a další značení vašich produktů a materiálů podle vašich představ? Je důležité si uvědomit, že průmyslová identifikace v různých odvětvích má důležitý význam. Proto je na místě věnovat značení vysokou pozornost. A to lze pouze s kvalitním a profesionálním příslušenstvím, které vám zajistí firma Aledo s.r.o.

Průmyslová identifikace, Aledo s.r.o.

Komplexní řešení včetně technické podpory

Firma Aledo s.r.o. provozuje svojí činnost na trhu již od roku 2001. Jde o mladou, dynamickou a pořád se rozvíjející společnost a obsahem produktů a služeb je komplexní řešení a technická podpora v oblasti úsporného osvětlení, průmyslové identifikace a řešení BOZP. Prioritou je kvalitní a profesionálně vedený zákaznický servis, prodej a odborné poradenství.

Profesionální průmyslová identifikace


Identifikační údaje produktů a další značení

Mezi produkty průmyslové identifikace patří různé druhy štítků, čárových kódů, etiket a dalšího značení jako třeba značení všeobecné, bezpečnostní, značení potrubí, atd. K profesionálně vedenému značení jsou potřebné kvalitní spotřební materiály, moderní technologie jako například multifunkční průmyslové tiskárny BRADY a další příslušenství. Ke kvalitní produkci firmy Aledo s.r.o. patří RFID technologie, termo-transferové značení, snímače čárových kódů, Inkjet technologie, laserové značení, mikro úder, ALIS-systémové řešení monitoringu a regulace.

Čárové kódy pro komfortní řešení


Termo-transferové značení a snímače čárových kódů

Díky termo-transferovému značení si přijdete na vysokou kvalitu tisku, různým možnostem uplatnění a kompaktní rozměry. Termotransfer je technologie využívající termotransférovou barvící pásku, která se přenáší na široké spektrum materiálů, například plastové materiály, kartonové obaly, atd. Dalším skvělým řešením pro komfort vaší firmy jsou snímače čárových kódů neboli čtečky. Zařízení, které načte čárový kód bezchybně a usnadní další práci.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.aledo.cz

Vydáno 24.10.2017
84 Zhlédnutí
Topováno 29.11.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Aledo s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Aledo s.r.o.
www.aledo.cz
Adresa

Adresa

Kostelecká 5
Prostějov 796 01

aledo@aledo.cz
+420 734 230 605


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha