Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta

Na vyhledávání jednotlivých dílů máme perfektně přizpůsobený speciální program, který vyhledává dle cenové kategorie. Zadáte typ automobilu, parametry a náhradí díly, které potřebujete sehnat, my je okamžitě vyhledáme a do 24 hodin dodáme.

Náhradní díly na motorová vozidla, JOPL s.r.o., Lipník, Přerov

Co si budeme nalhávat

Náhradní díly většinou hledáme na starší typy vozů. Nejnovější automobily Vám totiž často opraví v servisu, ale může se stát, že zde také nepochodíte a proto máte ještě jedno řešení a tím je rychlá a snadná pomoc, když se obrátíte na naši firmu.

Motorové vozidla a náhradní díly jsou naší vášní


Ojeté a staré vozy

Jak takovýmto vozidlům pomoci? Často odejde jedna součástka, která je ovšem ve správném fungování naprosto nezbytná a my s tím nic neuděláme a nemůžeme jezdit, dokud ji nevyměníme. Proto jsou zde naše rychlé a prvotřídní služby, které spolehlivě zajistí jakoukoliv náhradní součástku. Ať se jedná o vůz starý nebo ještě starší a jakýkoliv typ, vždy si hravě poradíme. Váš starý vůz nemusí skončit na vrakovišti, protože jsme Vy samotní nebo někdo jiný v blízkém okolí nesehnal požadovanou součástku. Vyzkoušejte naši firmu.

Najdete nás v Lipníku nad Bečvou, nedaleko Olomouce a Přerova


Spolehněte se na naše služby

V mnohých případech je složité najít byť jen jednu jedinou součástku, která se Vám ve voze pokazila. Naše firma proto zajišťuje jakékoliv náhradní díly, které naši zákazníci požadují. Součástí obchodu je také servis. Dále zajišťujeme pneumatiky a to jak zimní tak i letní a provádíme montáž a demontáž náhradních dílů včetně diagnostiky.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.jopl.cz

Vydáno 03.11.2017
459 Zhlédnutí
Topováno 30.04.2020
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA JOPL s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
JOPL s.r.o.
www.jopl.cz
Adresa

Adresa

28.října 37
Lipník nad Bečvou 751 31

jopl@jopl.cz
+420 581 773 780


Najdete nás také zde:

ARES
captcha