Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.

Svářečská škola Česká Třebová, Dopravní vzdělávácí institut, a.s.

Činnosti svářečské školy

Poskytujeme lidem, kteří potřebují nebo sami od sebe chtějí být vzdělanější v oblasti sváření kurzy a to jak základní kurz a kurzy zaškolení dle ČSN 05 0705 všemi metodami, tak také nedestruktivní zkoušení svarů prozářením RTG, tvorbu a přípravu svařovacích postupů pWPS, WPS, tak i další kurzy nebo přípravné kurzy pro zkoušky osoby odborné způsobilosti. Oblast sváření je stále žádaná a vrací se jak do firem, tak také do světa, proto je dobré mít zkoušky a znalosti v tomto oboru, díky kterým třeba jednou získáte lepší práci.

Přečíst si můžete o historii školy


Prováděné kurzy

Přihlásit se můžete v nejbližším termínu. Provádíme kurzy úřední zkoušky svařování betonářských ocelí podle ČSN EN 17 660-1,2, kurzy a úřední zkoušky dle norem ČSN EN ISO 9606-1,2,3, kurzy a zkoušky svařování a navařování kolejnic dle technické normy železnic a mnohé další poskytované kurzy a služby, které může kdokoliv využít. Poskytujeme samozřejmě také poradenskou činnost v této oblasti.

Termíny kurzů pro druhé pololetí roku 2017


Oblast působení je široká

Sjíždět se k nám mohou lidé z širokého okolí: Svitavy, Vysoké Mýto, Choceň, Ústí nad Orlicí, Polička, Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Hradec Králové, Vysočina, Lliberec, Litomyšl, Lanškroun nebo Moravská Třebová a z dalších míst.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.svarecskaskola.euweb.cz

Vydáno 08.11.2017
1118 Zhlédnutí
Topováno 18.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Svářečská škola Česká Třebová: Svářečské kurzy i odborné zkoušky

Svářečská škola Česká Třebová: Svářečské kurzy i odborné zkoušky
Odbornou výuku svářečů z různých oborů zajistí Svářečská škola Česká Třebová. Nabízíme svářečské kurzy a úřední zkoušky dle předepsaných norem. Absolvovat u nás můžete svářečský kurz týkající se svařování betonářských ocelí, kolejnic i litiny.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Dopravní vzdělávácí institut, a.s. Svářečská škola Česká Třebová
WEBOVÁ STRÁNKA
Dopravní vzdělávácí institut, a.s.
www.dvi.cz
Adresa

Adresa

Náměstí 17. listopadu 2058
Česká Třebová 560 02

sek@dvi.cz
+420 702 238 249


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha