Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.

Svářečská škola Česká Třebová, Dopravní vzdělávácí institut, a.s.

Činnosti svářečské školy

Poskytujeme lidem, kteří potřebují nebo sami od sebe chtějí být vzdělanější v oblasti sváření kurzy a to jak základní kurz a kurzy zaškolení dle ČSN 05 0705 všemi metodami, tak také nedestruktivní zkoušení svarů prozářením RTG, tvorbu a přípravu svařovacích postupů pWPS, WPS, tak i další kurzy nebo přípravné kurzy pro zkoušky osoby odborné způsobilosti. Oblast sváření je stále žádaná a vrací se jak do firem, tak také do světa, proto je dobré mít zkoušky a znalosti v tomto oboru, díky kterým třeba jednou získáte lepší práci.

Přečíst si můžete o historii školy


Prováděné kurzy

Přihlásit se můžete v nejbližším termínu. Provádíme kurzy úřední zkoušky svařování betonářských ocelí podle ČSN EN 17 660-1,2, kurzy a úřední zkoušky dle norem ČSN EN ISO 9606-1,2,3, kurzy a zkoušky svařování a navařování kolejnic dle technické normy železnic a mnohé další poskytované kurzy a služby, které může kdokoliv využít. Poskytujeme samozřejmě také poradenskou činnost v této oblasti.

Termíny kurzů pro druhé pololetí roku 2017


Oblast působení je široká

Sjíždět se k nám mohou lidé z širokého okolí: Svitavy, Vysoké Mýto, Choceň, Ústí nad Orlicí, Polička, Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Hradec Králové, Vysočina, Lliberec, Litomyšl, Lanškroun nebo Moravská Třebová a z dalších míst.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.svarecskaskola.euweb.cz

Vydáno 08.11.2017
858 Zhlédnutí
Topováno 18.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Svářečská škola Česká Třebová: Svářečské kurzy i odborné zkoušky

Svářečská škola Česká Třebová: Svářečské kurzy i odborné zkoušky
Odbornou výuku svářečů z různých oborů zajistí Svářečská škola Česká Třebová. Nabízíme svářečské kurzy a úřední zkoušky dle předepsaných norem. Absolvovat u nás můžete svářečský kurz týkající se svařování betonářských ocelí, kolejnic i litiny.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Dopravní vzdělávácí institut, a.s. Svářečská škola Česká Třebová
WEBOVÁ STRÁNKA
Dopravní vzdělávácí institut, a.s.
www.svarecskaskola.euweb.cz
Adresa

Adresa

Náměstí 17. listopadu 2058
Česká Třebová 560 02

jiri.hyka@dvi.cz
+420 465 539 182


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha