Svítidlo RENO PROFI – optimální kombinace pohybového čidla a stmívání

Ještě jste o tomto produktu neslyšeli? Tak si nyní řekneme pár informací, jak toto svítidlo vlastně funguje. Je založeno na základu senzoru, který v kombinaci se smíváním svítidla představuje skvělé řešení, jak snížit spotřebu energetického zdroje.

Svítidla, Greenlux s.r.o.

Světlo, které ještě více ušetří náklady

Naše společnost Greenlux s.r.o. se zaměřuje na dovoz a prodej produktů v oblasti světelné techniky. Vývoj a vývin i v této oblasti neustále narůstá a na trhu se objevuje opět převratná novinka. Největší výhodou tohoto světla zůstává především úspora. To v oblasti svícení a světel je prvořadý problém, který nás vždy zajímá nejvíce.

Přečtěte si více informací o naší společnosti


Jak snížit spotřebu světelných zdrojů?

To je otázka, na kterou hledáme již dlouho odpověď. Nyní je odpověď jednoduchá, využít funkci stmívání u svítidel. Světlo může být vyrobeno v několika verzích. Můžete mít základní verzi nebo takovou, kde najdete pohybové čidlo a schopnost stmívání světla. Pomocí vypínače můžete přepínat citlivost senzoru, nastavení spínání, čas, po které bude světlo svítit na 100%, čas, po který světlo zůstane v setmělém provozu.

Světlo má jednoduchý a elegantní design


Chcete něco extra?

Tento typ svítidla Vám to dá! Jen se podívejte na některé z parametrů. Nejenom, že je vhodné na nasvětlení vnitřních prostor a do jakýchkoliv interiérů, skvěle jej využijete i do venkovních exteriérů, protože je vyrobeno z odolného polykarbonátu. Navíc disponuje velkou mechanickou odolností, i z tohoto důvodu dáváme na celé svítidlo záruku 5 let. Životnost má 50 000 hodin.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.greenlux.cz

Vydáno 16.11.2017
54 Zhlédnutí
Topováno 20.02.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Greenlux s.r.o přináší revoluci v technickém osvětlení

Greenlux s.r.o přináší revoluci v technickém osvětlení
Společnost Greenlux s.r.o. dlouhodobě působí na českém trhu v oblasti LED svítidel a svým zákazníkům nabízí širokou řadu velmi kvalitních výrobků. Kromě běžně dostupných LED svítidel, se velmi intenzivně věnuje a soustředí na vlastní vývoj a výzkum.

GREENLUX s.r.o. uvádí na trh inovativní novinku s jedinečnou optikou

GREENLUX s.r.o. uvádí na trh  inovativní novinku s jedinečnou optikou
Výrazná a velmi dynamická společnost Greenlux s.r.o. působí na mezinárodním trhu (CZ, SK, HU, PL) v oblasti LED svítidel již 7 let. Její atraktivní vizí je uvádět každoročně, na tento velmi rychle se měnící trh, svítidla, která budou provokovat a určovat další trendy. Za jejím vzestupem stojí ...

Elegantní, úsporná a odolná LED svítidla do vnitřních i venkovních prostor

Elegantní, úsporná a odolná LED svítidla do vnitřních i venkovních prostor
Očekáváte od osvětlení spolehlivost, sílu, odolnost a ekologickou i ekonomickou příznivost? Pak jsou pro vás ideálním řešením LED svítidla. Naše společnost GREENLUX s.r.o. nabízí LED svítidla mnoha tvarů, velikostí a typů. Vyzkoušet můžete například naše novinky, a sice svítidla LUCY s krytím IP54 ...

Nová LED svítidla jsou výkonnější a úspornější než jejich předchůdci

Nová LED svítidla jsou výkonnější a úspornější než jejich předchůdci
Úspora energií při použití LED osvětlení je všeobecně známá, ale i výhody klasického LED zdroje lze ještě vylepšovat. Důkazem je nový druh LED svítidel s SMD2835 čipy, které díky svým unikátním vlastnostem zajistí vyšší výkon s ještě znatelnější úsporou.

Nové LED prachotěsné svítidlo na českém trhu

Nové LED prachotěsné svítidlo na českém trhu
Společnost Greenlux s.r.o. přichází s počátkem roku 2015 s novým LED prachotěsným svítidlem. Toto svítidlo je výsledkem vlastního vývoje společnosti. Základní podmínky, které jsme si stanovili při zadání vývoje, byly následující: • Připravit svítidlo, které by splňovalo nejvyšší standardy a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Greenlux s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Greenlux s.r.o.
www.greenlux.cz
Adresa

Adresa

Na Zbytkách 41
Staré Město 739 01

greenlux@greenlux.cz
+420 571 891 806


Najdete nás také zde:

ARES
captcha