Greenlux s.r.o.Svítidlo RENO PROFI – optimální kombinace pohybového čidla a stmívání

Ještě jste o tomto produktu neslyšeli? Tak si nyní řekneme pár informací, jak toto svítidlo vlastně funguje. Je založeno na základu senzoru, který v kombinaci se smíváním svítidla představuje skvělé řešení, jak snížit spotřebu energetického zdroje.

Svítidla, Greenlux s.r.o.

Světlo, které ještě více ušetří náklady

Naše společnost Greenlux s.r.o. se zaměřuje na dovoz a prodej produktů v oblasti světelné techniky. Vývoj a vývin i v této oblasti neustále narůstá a na trhu se objevuje opět převratná novinka. Největší výhodou tohoto světla zůstává především úspora. To v oblasti svícení a světel je prvořadý problém, který nás vždy zajímá nejvíce.

Přečtěte si více informací o naší společnosti


Jak snížit spotřebu světelných zdrojů?

To je otázka, na kterou hledáme již dlouho odpověď. Nyní je odpověď jednoduchá, využít funkci stmívání u svítidel. Světlo může být vyrobeno v několika verzích. Můžete mít základní verzi nebo takovou, kde najdete pohybové čidlo a schopnost stmívání světla. Pomocí vypínače můžete přepínat citlivost senzoru, nastavení spínání, čas, po které bude světlo svítit na 100%, čas, po který světlo zůstane v setmělém provozu.

Světlo má jednoduchý a elegantní design


Chcete něco extra?

Tento typ svítidla Vám to dá! Jen se podívejte na některé z parametrů. Nejenom, že je vhodné na nasvětlení vnitřních prostor a do jakýchkoliv interiérů, skvěle jej využijete i do venkovních exteriérů, protože je vyrobeno z odolného polykarbonátu. Navíc disponuje velkou mechanickou odolností, i z tohoto důvodu dáváme na celé svítidlo záruku 5 let. Životnost má 50 000 hodin.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.greenlux.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Greenlux s.r.o přináší revoluci v technickém osvětlení

Greenlux s.r.o přináší revoluci v technickém osvětlení

Společnost Greenlux s.r.o. dlouhodobě působí na českém trhu v oblasti LED svítidel a svým zákazníkům nabízí širokou řadu velmi kvalitních výrobků. Kromě běžně dostupných LED svítidel, se velmi intenzivně věnuje a soustředí na vlastní vývoj a výzkum.

Vydáno 15.04.2016
GREENLUX s.r.o. uvádí na trh  inovativní novinku s jedinečnou optikou

GREENLUX s.r.o. uvádí na trh inovativní novinku s jedinečnou optikou

Výrazná a velmi dynamická společnost Greenlux s.r.o. působí na mezinárodním trhu (CZ, SK, HU, PL) v oblasti LED svítidel již 7 let. Její atraktivní vizí je uvádět každoročně, na tento velmi rychle se měnící trh, svítidla, která budou provokovat a určovat další trendy. Za jejím vzestupem stojí používání nových technologií a originální nové produkty vyvinuté ve vlastním oddělení ve spolupráci s technickými univerzitami a s nejlepšími českými a polskými odborníky a designéry. Právě schopnost shromáždit kolem sebe tým prvotřídních odborníků a touha neustále inovovat jí umožňuje být vždy o krok napřed. V letošním roce chce společnost Greenlux s.r.o. na trhu vítězit se svítidlem VIRGO PROFI, které tak svými vlastnostmi završuje „PROFI“ řadu svítidel společnosti Greenlux (DUST PROFI LED, DUST PROFI LED NG, DUST PROFI LED SLIM, DUST PROFI LED MILK).

Vydáno 23.02.2017
Elegantní, úsporná a odolná LED svítidla do vnitřních i venkovních prostor

Elegantní, úsporná a odolná LED svítidla do vnitřních i venkovních prostor

Očekáváte od osvětlení spolehlivost, sílu, odolnost a ekologickou i ekonomickou příznivost? Pak jsou pro vás ideálním řešením LED svítidla. Naše společnost GREENLUX s.r.o. nabízí LED svítidla mnoha tvarů, velikostí a typů. Vyzkoušet můžete například naše novinky, a sice svítidla LUCY s krytím IP54 či svítidla SMART s krytím IP44. Jejich konstrukce z polykarbonátu zajišťuje vysokou odolnost. V porovnání s běžnými svítidly vám navíc ušetří až 85% elektrické energie

Vydáno 09.09.2015
Nová LED svítidla jsou výkonnější a úspornější než jejich předchůdci

Nová LED svítidla jsou výkonnější a úspornější než jejich předchůdci

Úspora energií při použití LED osvětlení je všeobecně známá, ale i výhody klasického LED zdroje lze ještě vylepšovat. Důkazem je nový druh LED svítidel s SMD2835 čipy, které díky svým unikátním vlastnostem zajistí vyšší výkon s ještě znatelnější úsporou.

Vydáno 19.07.2013
Nové LED prachotěsné svítidlo na českém trhu

Nové LED prachotěsné svítidlo na českém trhu

Společnost Greenlux s.r.o. přichází s počátkem roku 2015 s novým LED prachotěsným svítidlem. Toto svítidlo je výsledkem vlastního vývoje společnosti. Základní podmínky, které jsme si stanovili při zadání vývoje, byly následující: • Připravit svítidlo, které by splňovalo nejvyšší standardy a očekávání uživatelů. • Postavit konstrukci na LED čipech moderní konstrukce. • Nepředělávat současnou konstrukci prachotěsných svítidel a neopakovat nectnosti jejich konstrukce. • Zajistit maximální mechanickou odolnost, která bude mít zásadní vliv na životnost svítidla a stálost jak technických, tak i světelných parametrů.

Vydáno 10.01.2015Vydáno 16.11.2017
46 Zhlédnutí
Topováno 20.02.2018