Kompletní stavební práce a kanalizace

Touha po vlastním domě bývá mnohdy nerealizovatelná nejen kvůli financím, ale třeba i kvůli tomu, že si netroufáte na stavbu svépomocně. Naštěstí však tento problém můžete velice rychle vyřešit a kromě stavby domu na klíč si můžete nechat zrealizovat i veškeré inženýrské sítě. A tyto služby v jednom poskytuje firma jednatele Karla Rulfa, RULF Nová Paka s.r.o.

Stavební práce, Karel Rulf

Stavební a inženýrská činnost

Firma vznikla v roce 1992 a od samého začátku je její hlavní náplní stavební a inženýrská činnost. A to od zemních a výkopových prací přes inženýrské sítě až po stavby na klíč jako rodinné domy, administrativní budovy, haly, atd. Co se týká výstavby inženýrských sítí, tak se jedná o kanalizaci, vodovody a plynofikaci. K službám patří také autodoprava na přepravu sypkých materiálů, jako je písek, štěrk, sutě, atd. a je možný také převoz zařízení.

Rozsáhlá stavební a další činnost


Kompletní stavební práce včetně staveb na klíč

Z obsahu činnosti v oblasti stavební poskytuje firma zemní a výkopové práce, zakládá inženýrské sítě jako kanalizaci, vodovody a plynofikaci, zajišťuje základy stavby a základové desky. Součástí služeb jsou také zednické, tesařské i pokrývačské práce. Firma realizuje také stavby na klíč, např. rodinné domy, administrativní budovy, haly, atd. Prioritou je kompletní vyhovění požadavkům zákazníka.

Nová kanalizace i revize té současné


Monitoring a revize kanalizace

Kromě toho, že firma kanalizace staví, tak o ně také pečuje, Služby v oblasti kanalizací spočívají v pravidelném monitoringu a revizích. Firma provádí prohlídky všech druhů potrubí od DN 100-200, tlakové zkoušky se závěrečnými zprávami na CD a DVD, měření ovality, podélné spády potrubí, lokalizace poruch, trasování a vytýčení neznámých sítí. Měření je prováděné moderní a osvědčenou revizní technikou s poskytováním služeb po celé ČR.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rulf.cz

Vydáno 16.11.2017
194 Zhlédnutí
Topováno 21.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vytápějte úsporně a ekologicky díky dřevěným briketám

Vytápějte úsporně a ekologicky díky dřevěným briketám
Hledáte vhodné palivo na vytápění vašeho domu či chalupy? Elektřina i plyn jsou drahé, s dřevem je zase moc práce a uhlí znečišťuje ovzduší. Skvělou alternativou jsou dřevěné brikety. Překvapí vás nízkou cenou a vysokou výhřevností, se kterou strčí do kapsy jiné způsoby vytápění. Kvalitní brikety ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA RULF Nová Paka s.r.o. Zemní práce
WEBOVÁ STRÁNKA
RULF Nová Paka s.r.o.
www.rulf.cz
Adresa

Adresa

Vrchovina 173
Nová Paka 509 01

rulf@rulf.cz
+420 493 721 211


Najdete nás také zde:

ARES
captcha