RULF Nová Paka s.r.o.Kompletní stavební práce a kanalizace

Touha po vlastním domě bývá mnohdy nerealizovatelná nejen kvůli financím, ale třeba i kvůli tomu, že si netroufáte na stavbu svépomocně. Naštěstí však tento problém můžete velice rychle vyřešit a kromě stavby domu na klíč si můžete nechat zrealizovat i veškeré inženýrské sítě. A tyto služby v jednom poskytuje firma jednatele Karla Rulfa, RULF Nová Paka s.r.o.

Stavební práce, Karel Rulf

Stavební a inženýrská činnost

Firma vznikla v roce 1992 a od samého začátku je její hlavní náplní stavební a inženýrská činnost. A to od zemních a výkopových prací přes inženýrské sítě až po stavby na klíč jako rodinné domy, administrativní budovy, haly, atd. Co se týká výstavby inženýrských sítí, tak se jedná o kanalizaci, vodovody a plynofikaci. K službám patří také autodoprava na přepravu sypkých materiálů, jako je písek, štěrk, sutě, atd. a je možný také převoz zařízení.

Rozsáhlá stavební a další činnost


Kompletní stavební práce včetně staveb na klíč

Z obsahu činnosti v oblasti stavební poskytuje firma zemní a výkopové práce, zakládá inženýrské sítě jako kanalizaci, vodovody a plynofikaci, zajišťuje základy stavby a základové desky. Součástí služeb jsou také zednické, tesařské i pokrývačské práce. Firma realizuje také stavby na klíč, např. rodinné domy, administrativní budovy, haly, atd. Prioritou je kompletní vyhovění požadavkům zákazníka.

Nová kanalizace i revize té současné


Monitoring a revize kanalizace

Kromě toho, že firma kanalizace staví, tak o ně také pečuje, Služby v oblasti kanalizací spočívají v pravidelném monitoringu a revizích. Firma provádí prohlídky všech druhů potrubí od DN 100-200, tlakové zkoušky se závěrečnými zprávami na CD a DVD, měření ovality, podélné spády potrubí, lokalizace poruch, trasování a vytýčení neznámých sítí. Měření je prováděné moderní a osvědčenou revizní technikou s poskytováním služeb po celé ČR.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rulf.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Vytápějte úsporně a ekologicky díky dřevěným briketám

Vytápějte úsporně a ekologicky díky dřevěným briketám

Hledáte vhodné palivo na vytápění vašeho domu či chalupy? Elektřina i plyn jsou drahé, s dřevem je zase moc práce a uhlí znečišťuje ovzduší. Skvělou alternativou jsou dřevěné brikety. Překvapí vás nízkou cenou a vysokou výhřevností, se kterou strčí do kapsy jiné způsoby vytápění. Kvalitní brikety za skvělé ceny pořídíte u firmy RULF Nová Paka s.r.o..

Vydáno 04.10.2016Vydáno 16.11.2017
191 Zhlédnutí
Topováno 21.08.2018