Pokažená myčka, lednička, mraznička nebo pračka?

Potřebujete opravit myčku, chladničku, mrazničku nebo pračku? Pak se obraťte na služby firmy Chladservis VaRa, spol. s.r.o., která má bohaté zkušenosti s opravami. Díky nim nebudete muset investovat do koupě nového spotřebiče, ale po opravě Vám opět bude fungovat ten starý a bude jako nový!

Myčka, lednička, mraznička, pračka - oprava a servis

Oprava a servis

Firma sídlí v Brně, kde provozuje opravy všeho druhu. Zajišťují také servis těchto zařízení i ostatních domácích spotřebičů. Není problém, aby Vám přijeli zapojit nový spotřebič až k Vám domů, postarají se o záruční a pozáruční opravy volně stojících i vestavných spotřebičů. Velice často se jedná právě o chladničky i chladničky kombinované, mrazničky, mrazicí pulty, vinotéky, pračky, sušičky, myčky, varné desky, sporáky, trouby, odsavače par, průtokové ohřívače, kávovary, mikrovlnné trouby, vysavače, ale může jít i o další techniku.

Opravíme nejen věci v kuchyni, ale i v ostatních částech domu - jakékoliv domácí spotřebiče


Vše vyřešíme snadno a jednoduše

Autorizovaný servis, záruční i pozáruční opravy provádíme na přístrojích různých značek. Nemusíte se proto obávat, že pokud máte nějakou méně známou značku, že by v tom měl být problém. Značek domácích spotřebičů je už ke třiceti a naše firma opravuje všechny.

Prodej náhradních dílů a dalšího příslušenství


Prodáváme náhradní díly a originální příslušenství

Každý spotřebič se může porouchat. Je to jenom přístroj, který se však v mnohých případech dá opravit, a proto jsou zde naše služby. Naše práce je dostupná v Brně a také v širokém okolí. Jsme známou firmou, která provede více jak 20 tisíc oprav ročně.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.chladservis.cz/

Vydáno 04.12.2017
1840 Zhlédnutí
Topováno 18.01.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Chladservis VaRa, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Chladservis VaRa, spol. s r.o.
www.chladservis.cz
Adresa

Adresa

Křenová 19
Brno 602 00

dispecink@chlad.cz
+420 543 235 156


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha