Výroba nových modelových zařízení ze dřeva, pryskyřice i kovu

SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o.

Výroba nových modelových zařízení ze dřeva, pryskyřice i kovu

SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o.Výroba pryskyřicových modelů

SLÉVÁRNA ANAH Prostějov s.r.o., se řadí mezi tradiční české firmy s ryze českým kapitálem. Jako rodinná firma byla tato společnost založena již v roce 1882. V tomto roce byla poprvé zahájena výroba litiny. Od té doby se mnohé změnilo a nyní se společnost zaměřuje nejen na odlitky z šedé litiny, ale také například na výrobu pryskyřicových a mnohých dalších modelů.

Výroba pryskyřicových modelů, SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o.

Odlitky z šedé litiny

Firma se nejvíce zaměřuje na výrobu odlitků z šedé litiny. Zpracuje až 12 000 tun odlitků ročně. Disponujeme však také vlastní modelárnou, kde se vyrábí produkty podle požadavků zákazníků. Vyrábíme odlitky pro strojírenský, automobilový a stavební průmysl, dále pro výrobu armatur a čerpadel. Součástí výrobního programu je i výroba odlitků pro všeobecné použití ve spotřebním průmyslu.

Výrobní spektrum naší slévárny se neustále rozšiřuje s ohledem na aktuální tržní poptávku


Výroba modelů

Zaměřujeme se také na výrobu modelů. Nová modelová zařízení včetně jaderníků můžeme dodat všem zákazníkům na tuzemském trhu. Mohou být v provedeních: dřevo, lité pryskyřice, kov nebo v kombinaci z těchto materiálů. Provádíme úpravy stávajících modelových zařízení nebo opravujeme modelová zařízení.

Spolupracujeme s modelárnami na celé Moravě


Jak je to s vývozem?

Zaměřujeme se na dodávky odlitků zejména v sériových zakázkách. Výjimkou ale nejsou ani malosériové či kusové zakázky. V současné době dodáváme přes 60% odlitků do zemí EU zejména do Itálie a Německa. Poměrně velká část exportu je určena do Slovinska, Francie, Lucemburska a Anglie.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.slevarna-anah.cz


Vydáno 06.12.2017
119 Zhlédnutí
Topováno 25.06.2020