Komplexní služby pro vybavení vinotéky

Vlastní vinotéka nemusí být pouze vaše nesplněné přání, ale realita. S kompletním vybavením vinotéky a s kvalitním výběrem vína vám ochotně poradí a pomůže specializovaný velkoobchod Ráj Vína s.r.o. Díky nám budete mít podnik, ve kterém budete dělat radost zákazníkům, nebo můžete mít přímo doma menší vinotéku pro vlastní potřebu.

Velkoobchod s vínem Zlínský kraj

Velký výběr vína, komplexnost sortimentu a odborné poradenství

Společnost Ráj Vína s.r.o. vznikla v roce 2007 a obsahem činnosti je zajištění komplexních služeb pro vinotéky, vinárny, restaurace, hotely, bary, firmy a společenské akce včetně poradenství, propagace a full servisu. Jedná se především o prodej kvalitního a cenově dostupného vína z vybraných moravských oblastí a také z různých koutů světa. K tomu patří také prodej sudových vín včetně dalších služeb. Firma vám pomůže zařídit a vybavit kvalitní vinotéku od A do Z. Klientelu máme nejen na území ČR, ale také na Slovensku, v Belgii, Rakousku a Anglii.

Velkoobchod s výběrem kvalitního vína


Široký sortiment kvalitního vína

Ráj Vína s.r.o. se snaží svým zákazníkům poskytnout jenom ty nejlepší produkty a služby z vinařské oblasti. Mezi žádaný a oblíbený sortiment patří především sudová vína se zachováním nejlepší kvality a původem nejen z ČR, ale také Slovenska, Itálie, Maďarska, Španělska, Řecka, atd. Jedná se o tradiční odrůdy Müller Thurgau, Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Muškát, Frankovka, Tramín, Chardonnay, Sauvignon, Merlot a mnohé další známé odrůdy. Také nepřijdete o kategorii vín suchá, polosuchá, polosladká a sladká. Dále se jedná o produkty vína Bag in Box – BIB, které mají tu výhodu, že díky speciální technologii se po otevření nemusí hned vypít, nedostane se do nich vzduch. A samozřejmě lahvová vína, šumivá vína, sekty a champagne, zahraniční vína, dárková balení a kazety, atd.

Firma, která vínu rozumí


Vybavení vinoték a pochutiny k vínu

Služby společnosti jsou kromě vína zaměřené také na kompletní vybavení vinotéky. A sice stojany, dárkové sady, otvíráky a vinařské sady, zátky a nálevky na víno, výčepní zařízení a techniku, odborné poradenství a pomoc s výběrem vybavení i kvalitního vína. K tomu také velký výběr pochutin k vínu jako olivy, brambůrky, cibulové kroužky, snack, tyčinky, ovocné mošty a ledové čaje.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rajvina.cz/

Vydáno 20.12.2017
560 Zhlédnutí
Topováno 30.01.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ráj Vína s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ráj Vína s.r.o.
www.rajvina.cz
Adresa

Adresa

Náměstí Svobody 883
Buchlovice 687 08

info@rajvina.cz
+420 720 333 777


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha