SAM Finance, s.r.o.
Pojištění Havlíčkův BrodPomocné poradenství při likvidaci škod – pojistné události

Škody na majetku, vozidle a škody, které způsobíte vy sami třetím osobám, způsobují menší problémy, když máte pro tyto případy uzavřené vhodné pojištění. A když dojde k pojistné události, tak zajisté uvítáte rychlé a efektivní vyřízení a likvidaci škod. A v těchto případech vám kvalitní a profesionální servis poskytne společnost SAM Finance, s.r.o.

Pomocné poradenství při likvidaci škod, SAM Finance, s.r.o.

Makléřská pojišťovací společnost

Společnost SAM Finance, s.r.o. vznikla v roce 2008 a její hlavní činností je makléřský obchod v pojišťovnictví, a sice zprostředkování pojištění právnických i fyzických osob v oblasti živelního a majetkového pojištění a občanských rizik včetně životních a úrazových produktů. Předností je individuální přístup ke klientům a spolupráce s týmem kvalifikovaných a zkušených odborníků, bezplatný audit stávajících pojistných smluv a likvidace pojistných událostí. Společnost je členem největší sítě pojišťovacích makléřů RENOMIA NETWORK.

Kompletní pojišťovací služby


Pružné vyřizování a řízení likvidace škod

Mezi nejdůležitější služby společnosti patří také likvidace škod při pojistných událostech. Společnost hájí především zájmy klientů, garantuje kvalitu servisu, správnost a včasnost vyřízení škod a pravidelné vyhodnocování škodných událostí. Jedná se o škody způsobené na majetku, třetím osobám, tedy odpovědnost, škody na vozidlech a to způsobené nejen na území ČR, ale také v zahraničí. Součástí služeb je i profesionální poradenství, díky kterému zvládne klient řešit situaci s přehledem a v správných krocích.

Profesionální vyřízení pojistných událostí


Poradenství při postupu v případě škody

Kromě toho, že firma po ohlášení pojistné události klientem okamžitě jedná, poskytuje také profesionální poradenství, aby klient věděl, jak se v takové situaci zachovat, co udělat jako první, jak eliminovat škody a zastavit jejich rozšíření, na koho se v kterém případě obrátit, jaké formuláře je potřebné vyplnit, jak postupovat v případě různých potíží, jak zajistit důkazy a podobně.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.samfinance.cz


Vydáno 20.12.2017
103 Zhlédnutí
Topováno 20.03.2018