Pomocné poradenství při likvidaci škod – pojistné události

Škody na majetku, vozidle a škody, které způsobíte vy sami třetím osobám, způsobují menší problémy, když máte pro tyto případy uzavřené vhodné pojištění. A když dojde k pojistné události, tak zajisté uvítáte rychlé a efektivní vyřízení a likvidaci škod. A v těchto případech vám kvalitní a profesionální servis poskytne společnost SAM Finance, s.r.o.

Pomocné poradenství při likvidaci škod, SAM Finance, s.r.o.

Makléřská pojišťovací společnost

Společnost SAM Finance, s.r.o. vznikla v roce 2008 a její hlavní činností je makléřský obchod v pojišťovnictví, a sice zprostředkování pojištění právnických i fyzických osob v oblasti živelního a majetkového pojištění a občanských rizik včetně životních a úrazových produktů. Předností je individuální přístup ke klientům a spolupráce s týmem kvalifikovaných a zkušených odborníků, bezplatný audit stávajících pojistných smluv a likvidace pojistných událostí. Společnost je členem největší sítě pojišťovacích makléřů RENOMIA NETWORK.

Kompletní pojišťovací služby


Pružné vyřizování a řízení likvidace škod

Mezi nejdůležitější služby společnosti patří také likvidace škod při pojistných událostech. Společnost hájí především zájmy klientů, garantuje kvalitu servisu, správnost a včasnost vyřízení škod a pravidelné vyhodnocování škodných událostí. Jedná se o škody způsobené na majetku, třetím osobám, tedy odpovědnost, škody na vozidlech a to způsobené nejen na území ČR, ale také v zahraničí. Součástí služeb je i profesionální poradenství, díky kterému zvládne klient řešit situaci s přehledem a v správných krocích.

Profesionální vyřízení pojistných událostí


Poradenství při postupu v případě škody

Kromě toho, že firma po ohlášení pojistné události klientem okamžitě jedná, poskytuje také profesionální poradenství, aby klient věděl, jak se v takové situaci zachovat, co udělat jako první, jak eliminovat škody a zastavit jejich rozšíření, na koho se v kterém případě obrátit, jaké formuláře je potřebné vyplnit, jak postupovat v případě různých potíží, jak zajistit důkazy a podobně.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.samfinance.cz

Vydáno 20.12.2017
157 Zhlédnutí
Topováno 20.03.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SAM Finance, s.r.o. Pojištění Havlíčkův Brod
WEBOVÁ STRÁNKA
SAM Finance, s.r.o.
samfinance.cz
Adresa

Adresa

Havlíčkovo náměstí 179
Havlíčkův Brod 580 01

pojistime@seznam.cz
+420 777 178 092


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha