Corporate design – návrhy logotypů a firemních tiskovin

Nejen produkty a služby dělají firmu úspěšnou, ale také prostředky prezentace jako loga, vizitky, etikety, letáky a podobně. A jedině kvalitními návrhy a zpracováním dosáhnete touženého výsledku a úspěchu. Pokud chcete vsadit na originalitu, jedinečnost a kvalitu, tak to a mnohem více vám poskytne Marek Macháček s kanceláří ve Zlíně.

návrhy logotypů a firemních tiskovin, Marek Macháček

Tisková grafika a corporate design

Marek Macháček se zabývá tvorbou firemních tiskovin a vizuálních stylů. Obsahem jeho služeb je návrh firemních tiskových materiálů, loga, etiket, vizitek, reklamních předmětů, výlep výloh, atd. včetně samotné realizace. Předností je jeho individuální přístup, vnesení idey do podnikání zákazníka, nadšení a smysl pro kompozici, vhodný kontrast a barevnost, smysl pro detaily i celek. Mezi jeho zákazníky patří takové firmy jako Pražírna Otrokovice, DRAGON SCHIELD, TREBIS group, NewWaterMeaning, M-AGE MARKETING a mnoho dalších.

Propagace vaší firmy na vysoké úrovni


Jednotný vizuální styl pro vaši firmu

Corporate design je prvkem, který v praxi znamená souhrn materiálů pro vizuální komunikaci a prezentaci firmy a to od samotného názvu společnosti formou loga, logotypu nebo logogramu, přes individuální barvy přibližující co nejvíc danou společnost až po samotnou grafiku, rozvržení, atd. Marek Macháček na základě vašich představ a požadavků vytvoří čitelnou grafickou značku pro vaše podnikání, která vás bude vhodně prezentovat. Návrh logotypu provádí v takovém formátu, aby byl čitelný i při zmenšení nebo jednobarevném provedení a hlavně snadno zapamatovatelný. Stejnou myšlenku uplatňuje také při návrhu firemních tiskovin, aby ve všech směrech dodržel firemní design, tedy corporate indentity.

Jednotný design pro prezentaci firmy


Originální firemní tiskoviny všeho druhu

Ke kvalitní prezentaci každé firmy patří také reklamní tiskoviny, které jsou rovněž obsahem služeb, které poskytuje Marek Macháček. Jedná se o vizitky klasické i specifické, etikety s originálním designem i z kvalitního materiálu, různé druhy pozvánek, plakáty, letáky, brožury, kalendáře a mnoho dalšího.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.marekmachacek.cz/

Vydáno 05.01.2018
52 Zhlédnutí
Topováno 15.08.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Marek Macháček RUFUS Design
WEBOVÁ STRÁNKA
Marek Macháček
www.marekmachacek.cz
Adresa

Adresa

Šedesátá 7015
Zlín 760 01

info@barberio.cz
+420 602 552 583


Najdete nás také zde:

ARES
captcha