Obědy a balená strava pro firmy Brno

Dobrý oběd pro zaměstnance, občerstvení na firemní večírek nebo jinou akci, tak to všechno můžete mít bez toho, abyste něco sami připravovali nebo si s organizací dělali starosti. O stravování vašich zaměstnanců a jídelní menu na firemní akce se s přehledem, profesionálně a rychle postarají stravovací služby JEER s.r.o. se sídlem a provozem v Brně.

Obědy a balená strava, Brno, JEER s.r.o.

Komplexní služby v oboru firemního stravování

Firma JEER s.r.o., provozující svoje služby v Brně, poskytuje kompletní služby zaměřené na firemní stravování. Jedná se o výrobu a rozvoz jídel, služby spojené s výdejem jídel, nadstandardní a rozšiřující služby jako například minutky a salátový bar, smluvní dovybavení gastro-technologiemi, poradenství v oblasti gastronomie a veřejného stravování, zajištění cateringu pro firemní, soukromé i sportovní akce a doplňkové služby v podobě zajištění firemního stravování v prostorách odběratele včetně plynulého výdeje obědů.

Komfortní stravování v zaměstnání


Možnost objednání stravy online

Ke komfortním službám firmy patří také objednávky jídla online formou. Z pohodlí kanceláře, domova nebo jednoduše odkudkoliv, kde je možnost připojení k internetu. Vhodné řešení zajištění stravy pro malé i střední společnosti, kanceláře, sklady, obchody, prostě pro všechny, kteří preferují rozvoz poledního menu. Díky rychlému vyúčtování má každý klient možnost přehledu o svých objednávkách i platbách za dané období co přináší komfort také do přehledu stavu účtu celé firmy, praktické sečtení bez tabulek a zapisování a kontrolu nad vyúčtováním, výběrem peněz a stravenek.

Objednejte si jídlo do firmy online


Pestrá skladba jídelního menu

Firma se obsahem služeb a také jídelního menu snaží vyhovět širokému spektru zákazníků. Kromě stravování přes pracovní týden umožňuje objednání jídel také o víkendech a svátcích pro smluvní firmy s nepřetržitým provozem. Jídelní lístek je sestavován vždy s týdenním předstihem a pestré jídelní menu umožňuje výběr z jídel české i zahraniční kuchyně, bezmasá a vegetariánská jídla, lehká jídla s nízkým obsahem tuku, jídla minutkového typu, obědové a zeleninové saláty, atd. Obědy jsou rozvážené v nádobách odběratele nebo ve vlastních termoportech a také je možné dovybavení firemních prostor drobným inventářem a technologiemi. Vše s dodržováním přísných hygienických podmínek.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.stravovanijeer.cz

Vydáno 20.12.2017
335 Zhlédnutí
Topováno 01.10.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA JEER s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
JEER s.r.o.
www.stravovanijeer.cz
Adresa

Adresa

Kounicova 26
Brno 602 00

provoz@stravovanijeer.cz
+420 605 354 235


Najdete nás také zde:

ARES
captcha