Prodej vozů Renault a Dacia - Olomouc

Vybrali jste si jako další automobil do vašeho vozového parku právě značku Dacia nebo Renault? Pak se přijďte podívat na širokou škálu nejrůznějších vozů těchto dvou značek do firmy Auto Kubíček s.r.o., která se nachází v Olomouci.

Renault MEGANE, Olomouc, Auto Kubíček s.r.o.

Splňte si své sny, zprostředkujeme koupi i leasing

Toužíte po novém a krásném voze? Líbí se vám značky Renault nebo Dacia? Preferujete prvotřídní styl za slušnou cenu? Pak jste si vybrali správně. Naši špičkoví odborníci vám velice rádi poradí s každou z těchto značek. Najdete u nás široký okruh služeb a to nejenom formou prodeje nových vozů, ale také formou dalšího autoservisu a pneuservisu. Prodáváme nové, ojeté i skladové vozy.

Zajišťujeme náhradní díly nebo provedeme přípravu na STK


Navštivte nás i v případě, že podobný vůz již vlastníte

Poskytujeme odborné poradenství, montáže, služby karosárny a mnohé další. Zakoupit u nás můžete samozřejmě automobily úplně nové, ale myslíme i na služby zákazníkům, kteří již automobil značky Dacia nebo Renault vlastní.

Široký výběr osobních, užitkových i sportovních vozů značky Renault


Renault a Dacia

Značka Renault zastupuje francouzskou automobilku. Právě pod Renault patří i rumunská značka Dacia. Renault poskytuje širokou škálu osobních, užitkových i sportovních vozů. Můžete si vybírat z mnoha stylů, větších i menších automobilů podle svých představ, např. osobní automobily typu Sandero, Duster, Logan, Lodgy a Dokker.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autokubicek.cz/renault/

Vydáno 20.12.2017
1024 Zhlédnutí
Topováno 03.08.2020
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Auto Kubíček s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Auto Kubíček s.r.o.
www.autokubicek.cz
Adresa

Adresa

Holická 24
Olomouc 779 00

prodej.olomouc@autokubicek.cz
+420 585 207 555


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha