Obalové i laboratorní sklo vyrábí SKLÁRNY MORAVIA

Sklo, jak běžná, prostá a po staletí využívaná surovina. Výroba skleněných lahví je tradiční a mnoha léty prověřený postup, který zkrátka a jednoduše nikdy nevyjde z módy. Sklo má totiž některé vlastnosti, které jiným materiálem nemůžete nahradit a proto je nejenom velice užitečné, ale v neposlední řadě také originálně tvarované a v dnešní době také hojně používané jako obalový ale i laboratorní materiál.

Lahve na víno, SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost

Výrobní program

Společnost je tradičním výrobcem veškerého obalového skla. Vyrábí a prodá obalové sklo formou lahví na alkohol, víno nebo pro jinou formu potravinářství. Také jsou schopni vytvořit skleněný obal na míru dle představ a požadavků zákazníků. Nejsou výjimkou ani produkty pro kosmetický průmysl, kde se také hojně tyto obaly využívají.

Zajišťujeme zpracování nového designu skleněných obalů


Sklo čiré nebo barevné

Obalové sklo může mít samozřejmě různou barvu. Všem se jistě hned vybaví tmavé lahve na víno nebo čiré, které se používají v potravinářství, ale i kosmetickém průmyslu. Sklo může mít barvu čirou, černou, hnědou nebo zelenou. Objemové vlastnosti se pohybují v rozmezí od 50 ml až po 2500 ml.

Obalové sklo různých druhů i typů


Zajistíme výkresovou dokumentaci, návrh i výrobu forem

V prvé řadě je pro nás nejdůležitější zákazník. Plníme přání a požadavky klientů. Zajistíme kompletní služby potřebné pro celkovou kompletaci výrobků. Vyrábíme i originální tvary. Sklo se hodně využívá také v laboratorních podmínkách. Nabízíme novinky i klasické řady například i z prémiového čirého skla. Vybrat si můžete i formu uzávěru. Nezabroušený, šroubovací, zabroušený nebo zabroušený se zátkou, vyrobíme jakýkoliv typ.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sklomoravia.cz

Vydáno 06.01.2018
486 Zhlédnutí
Topováno 13.11.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost
WEBOVÁ STRÁNKA
SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost
www.sklomoravia.cz
Adresa

Adresa

Úsobrno 79
Úsobrno 679 39

info@sklomoravia.com
+420 605 299 408


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha