Tradiční česká výroba pevných i pružných stuh

Textilní výroba přináší mnoho úspěšných produktů, díky kterým je náš život modernější a komfortnější a to od oblečení až po předměty denní potřeby. K těmto výrobkům patří také stuhy, které neupadly do zapomnění a mají svoje důležité místo na trhu jako i firma ELAS, společnost s ručením omezeným.

Výroba pevných i pružných stuh, Výroba stuh - ELAS, společnost s ručením omezeným

Dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby textilu

Výroba stuh – ELAS s.r.o. je firma, která byla založena v roce 1994 a je dceřinou společností firmy Gabler Band AG Traun – Rakousko. Hlavní činností společnosti je tradiční výroba pružných a pevných stuh pro výrobce spodního prádla a oděvů, automobilový průmysl a zdravotnictví. Do sortimentu produktů firmy patří pruženky, pružné lemovky, gumolana proplétaná, gumy do trenek, lemovky pevné, popruhy, záclonové a závěsové stuhy. K samotné výrobě firma používá moderní technologii určenou pro tkaní, pletení, proplétání a barvení.

Stuhy všech druhů


Pruženky a lemovky pro různé oblasti využití

Pruženky respektive prádlové gumy patří k specifickému galanternímu zboží, které je produkcí firmy. Jsou součástí spodního prádla, sportovního oblečení nebo pyžam. Pro široké spektrum využití firma vyrábí pruženky v různých rozměrech dle požadavků zákazníků. K jejich výrobě je používaný přírodní latex a elastany značek Lycra, Dorlastan – Roica. Výběr je rozdělený do druhů jako pruženky tkané, žakárové, pletené či proplétané v kombinaci s latexem nebo elastanem a také pruženky se silikonem. Dalším sortimentem jsou lemovky pevné nebo pružné a opět je výběr rozdělený do druhů jako pletené, tkané či žakárové v kombinacích s elastanem nebo s latexem. Využití pružných lemovek je časté nejen ve spodním prádle a sportovním oblečení, ale také v automobilovém průmyslu a ve zdravotnictví, pevné lemovky jsou určené pro lemování koberců, slunečníků, matrací a podobně a také ve zdravotnictví a ve vojenství.

Prádlové gumy všeho druhu


Záclonové a závěsové stuhy

V sortimentu firmy nemůžou chybět ani kvalitní stuhy záclonové či závěsové. Jsou vyráběny z bavlny i polyesteru v barevném provedení transparentním, bílém nebo tělovém. Jsou vyráběné tkaním na nejmodernějších strojích švýcarské značky MÜLLER. Jejich využití je určené pro řasení záclon a závěsů.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.elas.cz

Vydáno 06.01.2018
518 Zhlédnutí
Topováno 30.09.2022
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Výroba stuh - ELAS, společnost s ručením omezeným Textilní výroba, bytový textil
WEBOVÁ STRÁNKA
Výroba stuh - ELAS, společnost s ručením omezeným
elas.cz
Adresa

Adresa

Větrná 418
Hrádek nad Nisou 463 34

elas@elas.cz
+420 482 429 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha