Výrobce lepidel pro obuvnictví, galanterii i jiná průmyslová odvětví a vulkanizačních cementů pro výrobu a protektorování pneu

Specifické téma, na které jen tak běžně nenarazíte, to je výroba lepidel pro obuvnictví, galanterii a další průmyslová odvětví. Právě výrobou lepidel a dalšími činnostmi se zabývá firma PLASTSERVIS, a.s. Co ještě můžete v této firmě objevit? Například vulkanizační cement pro výrobu a protektorování pneu.

polyuretanové lepidlo Köraplast, PLASTSERVIS, a.s.

Výrobce lepidel a stavební chemie

Výroba obuvi je v naší republice poměrně tradičním řemeslem, které se neustále zdokonaluje. K takové výrobě hezké a pohodlné botičky však potřebujete i kvalitní materiál a především lepidlo, které drží celou botu pohromadě. Proto vyrábíme specifické lepidlo, které má vysokou tepelnou odolnost. Je určené pro lepení pryžových a usňových podešví nebo i pro vlepování stélek.

Lepidla pro výrobu nebo opravu obuvi, pro koženou galanterii a spoustu dalšího


Využijte lepidla pro výrobu galanterie

Výroba galanterie nejenom té kožené, ale také textilní, dokonce dřevěné nebo formou papíru či lepenky se stane velkou zábavou. Postačí k tomu kvalitní lepidlo a můžete vytvářet jakoukoliv galanterii.

U nás najdete i vulkanizační cementy. Přípravky se používání při konfekci a protektorování pneumatik


Měření pracovního prostředí a emisí

Nedílnou součástí naší firmy je také akreditovaná laboratoř, která provádí měření pracovního prostředí a měření emisí. Zkoušky provádíme v nejrůznějších pracovních procesech. Týkají se zpracování plastů a pryže, výroby obuvi a kožené galanterie, povrchové úpravy kovů a nekovových materiálů, zpracování dřeva a mnohých dalších oblastí.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.plastservis.cz

Vydáno 08.01.2018
116 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PLASTSERVIS, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
PLASTSERVIS, a.s.
www.plastservis.cz
Adresa

Adresa

Devadesátá 7008
Zlín 760 01

blanka.vymazalova@plastservis.cz
+420 577 522 931


Najdete nás také zde:

ARES
captcha