Betonárna Středočeský kraj

Potřebujete zajistit beton na stavbu? Stavíte dům a sháníte ve Středočeském kraji spolehlivou firmu, která by beton dodala? Nebo naopak potřebujete beton pro podnikání nebo svou firmu? V tom případě se můžete obrátit na společnost, která se nazývá Betonárka Kolín.

Betonárna, betonový mix Kolín, Kutná Hora

Využijte našich služeb

Dodáváme materiál malým i velkým firmám a také osobám pro soukromé účely. Uspokojíme jakékoliv požadavky zákazníků. Máme dostatečný počet multikár, Avií a domíchávačů a proto jsme schopni zrealizovat i náročné zakázky. Vyřešíme i jakékoliv potřeby z hlediska množství.

Beton – základní stavební prvek


Rozvoz betonu a malty pomocí Multikáry, Avie nebo Mixem

Naše betonárka sídlí v Kolíně a disponuje moderní automatickou míchací linkou na výrobu malty a betonu. Díky tomuto modernímu zařízení uspokojíme jakékoliv potřeby zákazníků včetně firem. Beton nebo maltu samozřejmě rozvážíme vlastními vozy takzvanými domíchávači. Případně můžeme použít avii nebo multikáru. Malé multikáry mají velkou výhodu po praktické stránce. Můžete s nimi dojet až na zahradu nebo dvůr. Velká výhoda je proto malý rozměr. Oproti tomu dovoz Mixem je sázka na jistotu, pokud potřebujete velkého domíchávače například při stavbě domu pro základovou desku. Kapacita je 5 m3 a 7m3.

Zařídíme i kontejnerovou dopravu, odvoz stavebního materiálu a komunálního odpadu na skládku, dovoz písku, drtě a dalšího materiálu


Doprava hydraulickou rukou

V naší firmě je samozřejmostí i přeprava materiálů včetně složení hydraulickou rukou. Zajistíme převoz paletového nákladu a těžších břemen do dvou tun.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.slanarstav.cz

Vydáno 08.01.2018
207 Zhlédnutí
Topováno 26.03.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

SLANAŘSTAV - prodej betonu pro firmy i soukromé osoby

SLANAŘSTAV - prodej betonu pro firmy i soukromé osoby
Prodej betonu pro soukromníky, ale i firmy všech velikostí – to nabízí společnost SLANAŘASTAV Kolín pod vedením Josefa Slanaře. Vlastníme plně vybavený vozový park od multikár až po velké Avie. Nezáleží tedy na tom, jestli potřebujete přivézt trochu betonu k vašemu domu nebo hledáte dodavatele ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Josef Slanař
WEBOVÁ STRÁNKA
Josef Slanař
www.slanarstav.cz
Adresa

Adresa

K dílnám 965
Kolín IV 280 02

info@slanarstav.cz
+420 321 721 593


Najdete nás také zde:

ARES
captcha