Betonárka Kolín
SlanařstavBetonárna Středočeský kraj

Potřebujete zajistit beton na stavbu? Stavíte dům a sháníte ve Středočeském kraji spolehlivou firmu, která by beton dodala? Nebo naopak potřebujete beton pro podnikání nebo svou firmu? V tom případě se můžete obrátit na společnost, která se nazývá Betonárka Kolín.

Betonárna, betonový mix Kolín, Kutná Hora

Využijte našich služeb

Dodáváme materiál malým i velkým firmám a také osobám pro soukromé účely. Uspokojíme jakékoliv požadavky zákazníků. Máme dostatečný počet multikár, Avií a domíchávačů a proto jsme schopni zrealizovat i náročné zakázky. Vyřešíme i jakékoliv potřeby z hlediska množství.

Beton – základní stavební prvek


Rozvoz betonu a malty pomocí Multikáry, Avie nebo Mixem

Naše betonárka sídlí v Kolíně a disponuje moderní automatickou míchací linkou na výrobu malty a betonu. Díky tomuto modernímu zařízení uspokojíme jakékoliv potřeby zákazníků včetně firem. Beton nebo maltu samozřejmě rozvážíme vlastními vozy takzvanými domíchávači. Případně můžeme použít avii nebo multikáru. Malé multikáry mají velkou výhodu po praktické stránce. Můžete s nimi dojet až na zahradu nebo dvůr. Velká výhoda je proto malý rozměr. Oproti tomu dovoz Mixem je sázka na jistotu, pokud potřebujete velkého domíchávače například při stavbě domu pro základovou desku. Kapacita je 5 m3 a 7m3.

Zařídíme i kontejnerovou dopravu, odvoz stavebního materiálu a komunálního odpadu na skládku, dovoz písku, drtě a dalšího materiálu


Doprava hydraulickou rukou

V naší firmě je samozřejmostí i přeprava materiálů včetně složení hydraulickou rukou. Zajistíme převoz paletového nákladu a těžších břemen do dvou tun.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.slanarstav.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


SLANAŘSTAV - prodej betonu pro firmy i soukromé osoby

SLANAŘSTAV - prodej betonu pro firmy i soukromé osoby

Prodej betonu pro soukromníky, ale i firmy všech velikostí – to nabízí společnost SLANAŘASTAV Kolín pod vedením Josefa Slanaře. Vlastníme plně vybavený vozový park od multikár až po velké Avie. Nezáleží tedy na tom, jestli potřebujete přivézt trochu betonu k vašemu domu nebo hledáte dodavatele betonu pro firmu – poradíme si s jakýmikoliv vašimi požadavky.

Vydáno 14.03.2016Vydáno 08.01.2018
110 Zhlédnutí
Topováno 10.11.2018