Fronius Česká republika s.r.o.
Univerzální přístroj TransSteel 2200 pro svařování v náročných podmínkách od společnosti Fronius

Vyžaduje vaše výroba spolehlivé vybavení pro svařování oceli fungující i v náročných podmínkách s jednoduchým nastavením i ovládáním a zárukou perfektních svarových výsledků? Nový univerzální přístroj TransSteel 2200 od společnosti Fronius splní i ty nejpřísnější nároky.

Svařování Praha, Fronius Česká republika s.r.o

Univerzální přístroj určený k preciznímu svařování oceli

Přístroj TransSteel 2200 je díky svému kompaktnímu tvaru a nízké hmotnosti pouhých 15,5 KG a snadnému přechodu ze svařování MIG/MAG na TIG ideálním univerzálním svařovacím zařízením pro ruční použití v nejrůznějších oborech.

Univerzální svařovací zařízení pro ruční použití


Svařování metodou MIG/MAG a TIG

Svařovací přístroj TransSteel 2200 nabízí perfektní svařovací vlastnosti MIG/MAG, bodovací a stehovací program, díky druhému magnetickému plynovému ventilu snadný přechod na TIG a velmi dobré zapalovací vlastnosti.

Svařování MIG/MAG a TIG


Dokonalý svar jen ve třech krocích

Velmi jednoduché a intuitivní ovládání přístroje přístroj TransSteel 2200 umožňuje docílit dokonalého svarového švu pouze ve třech krocích. Automatické plynulé snižování svařovacího proudu navíc dovoluje režim svařování udržovat co nejdéle bez ovlivnění svařovacího výsledku.


Varianty přístroje a příslušenství

Přístroj TransSteel 2200 a TransSteel 2200 MultiVoltage je v nabídce v několika variantách: jako samostatný svařovací zdroj, jako Set MIG/MAG, Multi Set rozšířený například o elektrodové kleště a spotřební díly nebo jako MV (Multi Voltage) s voděodolným uzamykatelným konektorem.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fronius.com/cs-cz/czech-republic/perfect-welding/vyrobky/ruční-svařování/tig/magicwave/magicwave-2200


Vydáno 25.01.2018
102 Zhlédnutí
Topováno 03.09.2018

Svařování

Svařování

Svářecí stroje, svařovací technologie, svářečská řešení na míru

Solární energie

Solární energie

Fotovoltaické systémy, řešení pro optimální využití solární energie

Nabíjení akumulátorů

Nabíjení akumulátorů

Technika nabíjení akumulátorů pro automobilový průmysl a intralogistiku