Moderní fasádní obklady pro větrané fasády - import, prodej i montáž

Vlastníte dům a chcete pro něj jedinečný kabátek? Zahalte jej do přepychového fasádního obkladu. Moderní styly a speciální materiály se netýkají jenom toho, co máte uvnitř domova, ale týkat se to může právě i venkovního vzhledu domu. Větrané fasády jsou poměrně novinkou, která se však velice rychle uchytila a oblíbilo si ji mnoho lidí.

fasádní obklady pro větrané fasády, G Trade spol. s r.o.

Základní informace

Naše firma disponuje hned třemi nejlepšími typy fasád. Silbonit, parklex, werzalit to jsou příklady moderních fasádních materiálů. Nechybí ani pojetí klasického přírodního materiálu, jakým je dřevo. Velice rádi poradíme, dodáme vzorky, vyřešíme technické parametry, dodáme naformátovaný materiál, zajistíme izolaci, podkladní rastry a zajistíme kompletní montáž.

Spolupracujeme s předními evropskými výrobci, kteří při své výrobě používají nejmodernější technologie


Jaké jsou tyto fasády?

Montované fasádní obklady pro větrané fasády jsou velice moderním řešením. Přináší spoustu výhod, jsou praktické, elegantní, funkční, dodají vašemu domovu jiskru, mají dlouhou životnost a jsou bezúdržbové. Typ silbonit představuje směs siliky a cementu. Splňuje přísné hygienické a ekologické normy.

Fasády se hodí pro každou budovu, rodinnou stavbu, kanceláře, obchodní domy, provozovny, zkrátka je můžete použít na jakýkoliv typ domu


Dřevěný obklad

Typ parklex představuje nadčasovou eleganci a přírodní krásu, která bude neustále připomínat pravé dřevo. Je tvořen pravým tropickým dřevem a proto má mnoho skvělých, typických vlastností, pro které si právě tuto fasádu zamilujete. Skvěle odolává proti slunečnímu záření, mrazu, dešti, větru i sněhu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gtrade.cz/

Vydáno 18.01.2018
183 Zhlédnutí
Topováno 09.02.2023
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA G Trade spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
G Trade spol. s r.o.
www.gtrade.cz
Adresa

Adresa

Vinohradská 90
Brno - Černovice 618 00

gtrade@gtrade.cz
+420 541 216 971


Najdete nás také zde:

ARES
captcha