PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.Zpracování projektových dokumentací pro průmyslové objekty nebo objekty občanské vybavenosti

Potřebujete využít služby firmy, která vám zpracuje projektovou dokumentaci? V tom případě vám může pomoci firma PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o., která se zaměřuje na zpracování projektové dokumentace. Často se jedná o projekty pro průmyslové objekty nebo objekty občanské vybavenosti.

Zpracování projektové dokumentace, PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.

Něco málo z historie

Firma vznikla již v roce 2009 a to v Pelhřimově. Specializuje se na zpracování projektové dokumentace pro průmyslové objekty a objekty občanské vybavenosti, ale značnou část tvoří i projekty pro veřejný sektor.

Projekční činnost


Nynější poskytované služby

Služby, které poskytujeme, jsou kompletního charakteru. Vyhodnocujeme investiční záměr, poradíme při výběru a koupi pozemku, zaměříme stávající stav, provádíme stavebně technický průzkum budov včetně vyhotovení projektové dokumentace stávajícího stavu. Vypracujeme architektonické studie, zajistíme projektovou dokumentaci k vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení.

Služby provádíme po celé České republice se zaměřením na kraj Vysočina a Jihočeský kraj


Projekční činnost

Hledáte pomocníka, který vám v tomto ohledu bude neustále k dispozici? Převezme za vás část starostí a zodpovědnosti a vždy odborně poradí? Naše projekční činnost se zaměřuje na architektonické služby, stavební projekty i projekty vnitřních instalací. Zpracujeme a vyhodnotíme energetické náročnosti budov, provedeme statistické výpočty, stavebně technické průzkumy, zaměření objektů, projekty rekonstrukcí a mnoho dalšího.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.projektcentrum.cz/


Vydáno 19.01.2018
79 Zhlédnutí
Topováno 05.03.2020