Zpracování projektových dokumentací pro průmyslové objekty nebo objekty občanské vybavenosti

Potřebujete využít služby firmy, která vám zpracuje projektovou dokumentaci? V tom případě vám může pomoci firma PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o., která se zaměřuje na zpracování projektové dokumentace. Často se jedná o projekty pro průmyslové objekty nebo objekty občanské vybavenosti.

Zpracování projektové dokumentace, PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.

Něco málo z historie

Firma vznikla již v roce 2009 a to v Pelhřimově. Specializuje se na zpracování projektové dokumentace pro průmyslové objekty a objekty občanské vybavenosti, ale značnou část tvoří i projekty pro veřejný sektor.

Projekční činnost


Nynější poskytované služby

Služby, které poskytujeme, jsou kompletního charakteru. Vyhodnocujeme investiční záměr, poradíme při výběru a koupi pozemku, zaměříme stávající stav, provádíme stavebně technický průzkum budov včetně vyhotovení projektové dokumentace stávajícího stavu. Vypracujeme architektonické studie, zajistíme projektovou dokumentaci k vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení.

Služby provádíme po celé České republice se zaměřením na kraj Vysočina a Jihočeský kraj


Projekční činnost

Hledáte pomocníka, který vám v tomto ohledu bude neustále k dispozici? Převezme za vás část starostí a zodpovědnosti a vždy odborně poradí? Naše projekční činnost se zaměřuje na architektonické služby, stavební projekty i projekty vnitřních instalací. Zpracujeme a vyhodnotíme energetické náročnosti budov, provedeme statistické výpočty, stavebně technické průzkumy, zaměření objektů, projekty rekonstrukcí a mnoho dalšího.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.projektcentrum.cz/

Vydáno 19.01.2018
117 Zhlédnutí
Topováno 10.02.2021
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.
www.projektcentrum.cz
Adresa

Adresa

Palackého 48
Pelhřimov 393 01

info@projektcentrum.cz
+420 565 323 117


Najdete nás také zde:

ARES
captcha