Autolakovna BOSS
Dušan SedláčekPovrchová úprava lakování nejen pro JETSurf

Toužíte po něčem opravdu výjimečném, jedinečném a originálním v každém ohledu? V tom případě můžete využít služeb firmy Autolakovna BOSS. A na jaké konkrétní služby se tato společnost zaměřuje? Poskytují služby autolakovny, lakování automobilů, motorek nebo dokonce rámů kol a využívají i technickou malbu airbrush. Největší důraz kladou na precizně odvedenou práci.

Povrchová úprava lakování pro JETSurf , Autolakovna BOSS

Od návrhu až po zrealizování

Námi poskytované služby jsou kompletního charakteru. Společně se pobavíme o návrhu, vypilujeme veškeré detaily a provedeme realizaci. Jsme schopni vám kompletně změnit celý automobil, motorku, surfovací prkno či cokoliv dalšího. Naši práci můžete potkávat také na cestách v zahraničí. Provádíme opravy autolaků, ale i zakázkové tuning laky.

Změňte vizáž a buďte jedineční


Povrchovou úpravu pro JETSurf

JETSurf - adrenalinový sport, u kterého nejste závislí na okolních podmínkách. Nepotřebujete vítr ani vlny. Surfujete na odlehčené konstrukci pomocí spalovacího motoru. Šedesátikilometrová rychlost už je pořádný adrenalin.

Povrchovou úpravu jsme zajistili také projetsurfová prkna


Airbrush technika malování

Tato výtvarná technika malování se přibližuje spíše umělecké formě. Malovat s ní můžete na automobily, motorky, rámy jízdních kol nebo přilby a na mnoho dalšího. Jedná se o velice jemnou techniku malby, takže s ní do detailů vykreslíte krásně jakékoliv obrázky. Používá se speciální pistole, která využívá stlačené vzduchu a tím vzniká tenká vrstva barvy. Nakonec je malba překryta několika vrstvami průhledného vysoce lesklého laku, který je otěru vzdorný a opatřený UV filtrem.

Na lakování používáme nejkvalitnější barvy od renomovaných výrobců. Zejména značky Standox, 3M, Sata, Illu color, House of Kolor, díky tomu můžeme garantovat vysokou životnost nástřiku.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autolakovnaboss.cz


Vydáno 21.01.2018
33 Zhlédnutí
Topováno 30.11.2018