Výroba smetáků, košťat a kartáčů

Společnost Tekas s.r.o., se zaměřuje na tradiční a klasickou výrobu smetáků, košťat a kartáčů a dalších obdobných pomůcek. Smeták je všem znám už od nepaměti, ale věděli jste například, že má i v dnešní době pořád velké využití?

Výroba smetáků, košťat a kartáčů, Tekas s.r.o.

V jakých oblastech se používá nejčastěji?

Klasické smetáky na zametání chodníků jistě všichni známe moc dobře, ale existují i jiné druhy a typy košťat, které se používají například pro vyčištění plochy tenisového kurtu nebo se často používají také v průmyslu na zametání podlah. Kartáče také vyrábíme na zakázku. Pokud hledáte průmyslový kartáč do své výroby, který má mít specifické požadavky, pak se ozvěte, a my vám vyrobíme průmyslový kartáč na míru.

Naše firma se zaměřuje na kusovou, malosériovou a středně sériovou výrobu


Košťata silniční a chodníková

Každý si jistě dokáže představit, jak vypadá klasické koště. Věděli jste však, že koště může mít mnoho různých podob? Pro údržbu chodníků a silnic se nejvíce hodí košťata silniční a chodníková. U nás můžete objednávat také jednotlivé produkty. Šíři 35 nebo 40 cm, s holí nebo bez hole. Pro chodníky je ideální šíře 24 nebo 25 cm.

Zakázková kusová výroba kartáčů, latí, segmentů, válců, kotoučů a dalších produktů


I výroba smetáků a kartáčů má své zásady

Smetáček ruční, kobercový, technický, textilní, až po ty složitější nebo specifičtější, jako je smetáček pekařský, vyrábíme jak velké, tak i menší typy. Kartáč podlahový, dehtovací nebo na údržbu tenisových kurtů. Smetáky a kartáče se používají nejenom ve sportu, ale i v každém odvětví průmyslu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.tekas.cz

Vydáno 06.02.2018
425 Zhlédnutí
Topováno 06.11.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Tekas, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Tekas, s.r.o.
www.tekas.cz
Adresa

Adresa

Matějkova 2034
Pelhřimov 393 01

kartace@tekas.cz
+420 602 189 468


Najdete nás také zde:

ARES
captcha