Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

KARPJAK

Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

KARPJAKSpolečnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.

Knihařství, ruční výroba papíru, KARPJAK

Rychle, levně a kvalitně

V knihařství hraje důležitou roli tradice. Co je s tímto řemeslem spojené a jaké služby poskytuje naše společnost? Zaměřujeme se na ruční výrobu papíru. Tento pojem je v dnešní době už poměrně vzácný, protože mnoho z knih se vyrábí průmyslově. Mezi další naše práce patří ručně vázané knihy s originálními deskami z různých potahů. V této oblasti je možné také potažení do kůže, což každé knize dá opravdu jedinečný vzhled a starodávný původ.

Firma letos slaví 25 let od svého vzniku


Dárkové kazety a předávací složky na diplomy

Není pro nás cizí ani výroba luxusních dárkových kazet, předávacích složek na diplomy nebo mnohé další produkty. Provádíme vazbu knih, diplomových prací, sbírek zákonů, zpráv nebo časopisů. Vyrábíme krabice, složky a desky, ražbu na diáře a pozvánky, a mnoho dalšího.

Přečtěte si více informací o našich službách z knihařského oboru


Brašnářství

Šijeme plachty, ale také velice hezké a moderní brašny. Najdete u nás brašny elektrikářské, montérské, specializované ochranné měchy na hydraulické válce, obaly a kryty na míru pro geodety, filmaře, automoto, plachty na přívěsné vozíky, kryty na zahradní nábytek a mnoho dalšího. Opravujeme také tašky, batohy, stany, motooblečení z kůže a další produkty.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.karpjak.cz/


Vydáno 13.02.2018
165 Zhlédnutí
Topováno 12.06.2019