On-line správa nemovitostí, bytů a bytových družstev - digitalizace dokumentů

Pobočky firmy Jiří Drašar, a.s. najdete v Brně, Jihlavě nebo Třebíči, ovšem nemusíte tyto provozovny navštěvovat, protože mnoho věcí se dá vyřešit a vyřídit online. A právě do této tématiky spadá i online správa nemovitostí, bytů a bytových družstev.

Online správa nemovitostí, Jiří Drašar, a.s.

Vše se zařizuje pomocí internetu

Internet je mocné médium, které v dnešní hektické době vládne světem. Ovšem někdy není na škodu, ba právě naopak. Zrovna na našich stránkách najdete informace o správě, údržbě a opravách bytového fondu, ale i mnoho dalších důležitých informací.

Máme 20 let zkušeností se správou nemovitostí


Online správa nemovitostí

Takzvaná elektronická správa domu vyžaduje okamžitý přístup k informacím. Tento požadavek se snažíme splnit formou chráněného internetového přístupu. Náš speciální systém je dostupný na našich stránkách. Obdržíte kód, díky kterému se budete moci kdykoliv přihlásit. Po zadání přístupového kódu se tak můžete kdykoliv a kdekoliv (samozřejmě za pomocí internetu) připojit na tento soukromý a vysoce zabezpečený účet.

V naší správě je téměř 9 000 bytů v Třebíči, Jihlavě a Brně


Vše na jednom místě – bez starostí

Do elektronického tvaru převádíme veškeré dokumenty, které nám zašlete poštou, předáte osobně nebo pošlete e-mailem. Mohou to být faktury za služby a opravy, výpisy z bankovního účtu, prohlášení vlastníka, notářské zápisy, zápisy ze shromáždění vlastníků jednotek, revizní správy, smlouvy o dílo, domovní řády, objednávky a mnoho dalšího. Zkrátka budete mít vše na jednom místě a to přehledně a bez zbytečných komplikací.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.drasar.as

Vydáno 17.02.2018
136 Zhlédnutí
Topováno 07.11.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Jiří Drašar, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Jiří Drašar, a.s.
www.drasar.as
Adresa

Adresa

Maxima Gorkého 597
Třebíč 674 01

trebic@drasar-as.cz
+420 777 555 333


Najdete nás také zde:

ARES
captcha