Plechové střechy a prodej střešních krytin Zlín

Výběr střešních krytin nebývá vždy záležitost jednoduchá, a proto se hodí nejen pestrý výběr, ale také dobrá rada od odborníka. V případě, že hledáte obojí a široké spektrum produktů v oblasti střešních krytin, tak se o vás ve všech směrech postará firma SALVATOR STŘECHY s.r.o. s pobočkou i ve Zlíně.

Prodej střešních krytin Zlín, SALVATOR STŘECHY s.r.o.

Spolehlivý dodavatel střešních krytin a klempířské centrum

Firma SALVATOR STŘECHY s.r.o. vznikla v roce 1992 jako prodejna materiálů a potřeb pro klempíře. Patří mezi první prodejce měděných a titanzinkových plechů a svitků pro střešní použití. Kromě prodeje střešních krytin a potřeb pro klempíře se činnost rozrostla o výrobu okapových žlabů a klempířských prvků, o prodej lepenkových pásů, bitumenových šindelů a okapových komponentů. Sortiment byl doplněný o střešní okna, stavební materiál a tepelné izolace, přibylo klempířské centrum a půjčovna strojů pro řemeslníky a také špičkový poradenský servis. V současnosti disponuje skladovacími a výrobními prostory, výbornou dopravní a manipulační technikou a spolupracuje s významnými výrobci střešních materiálů. Firma vlastní 12 poboček a jedna z nich je také ve Zlíně.

Výběr střešních krytin všeho druhu


Plechové střešní krytiny

Plechové střešní krytiny patří k nejžádanějším materiálům pro řešení střechy. I díky své nízké hmotnosti jsou vhodné nejen pro nové, ale také historické budovy, dále také rekreační objekty i průmyslovou výstavbu. Výhodou je nejen kvalita materiálů, ale také rychlá montáž. Oblíbenost stoupá také díky výběru barevných odstínů, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka a také díky možnosti aplikace na střechy se složitějšími tvary a různými prostupy. Kromě vyhledávaných střešních šablon si dále můžete vybrat tvarované profily z pozinkovaného plechu, hliníkového plechu, hliník PREFALZ ve svitku, speciální hliníkovou slitinu PROFAL ve svitku, hliníkovou krytinu TORNERO atd.

Prodej střešních krytin včetně poradenství


Pestrý výběr střešního materiálu

Firma poskytuje kvalitní střešní materiály ve spolupráci s významnými výrobci takových značek jako TONDACH, BRAMAC, RUUKKI, VELUX, KRAUPNER, SATJAM atd. K dispozici jsou krytiny jak plechové, hliníkové, tak pálené, betonové, ocelové, bitumenové, plastové a mnohé další. Při výběru je vám k dispozici poradenský servis, klempířské centrum i zajištění dopravy.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.salvatorstrechy.cz

Vydáno 17.02.2018
278 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SALVATOR STŘECHY s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SALVATOR STŘECHY s.r.o.
www.salvatorstrechy.cz
Adresa

Adresa

Nábřeží 730
Zlín 760 01

zlin@salvatorstrechy.cz
+420 702 206 401


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha