Veřejné osvětlení – nové, rekonstrukce, provoz i údržba Třebíč a Vysočina

Provádění elektrické instalace, provoz a údržba veřejného osvětlení patří k důležitým součástím profesionálních služeb. Realizaci nových projektů v rámci veřejného osvětlení a rekonstrukci stávajícího včetně dalšího servisu zajistí firma Elektro - Ing. Klíma s.r.o.

Veřejné osvětlení – nové, rekonstrukce, Elektro - Ing. Klíma s.r

Servis a údržba veřejného osvětlení a zemní práce

Firma Elektro - Ing. Klíma s.r.o. se sídlem v Třebíči vznikla v roce 1992 a hlavní náplní činnosti je od začátku provádění elektrických instalací, provoz a údržba veřejného osvětlení a servis světelné dopravní signalizace. V dalších letech přibylo provádění kabelových rozvodů NN včetně přípojek a kabelových spojek, stavby nových veřejných osvětlení a dopravních signalizací pro města v ČR, zemní práce a autodoprava. Firma disponuje moderní technikou jako například rýpadlo-nakladače Caterpillar a Volvo, dále těžké pásové rýpadlo Caterpillar včetně kladiva, montážní plošiny atd. Firma působí pro oblasti Třebíč a Vysočina.

Elektrické instalace, provoz a údržba veřejného osvětlení


Nové veřejné osvětlení a rekonstrukce stávajícího

Činnost firmy se specializuje na provádění nových a rekonstrukci stávajících elektrických instalací a na provoz a údržbu veřejného osvětlení. Provádí trasování kabelů, zpracování kompletní projektové dokumentace, hledání poruch na kabelech a jejich odstraňování, měření a vypracování revizí na elektrických zařízeních, veřejné osvětlení a osvětlení přechodů pro chodce, SSZ a řízené přechody pro chodce. Servis je prováděný pomocí montážních plošin s dosahem od 10 do 27 metrů výšky.

Veřejné osvětlení pod dohledem profesionálů


Elektrické instalace včetně kompletního servisu

Kompletní elektrické instalace jsou prováděné včetně další údržby a servisu. Firma zajišťuje také instalaci slavnostního a vánočního osvětlení. Profesionalita a kvalita práce je zajištěna i díky kvalitnímu vybavení a moderní technice včetně zkušeností a odbornosti týmu pracovníků.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.elektro-klima.cz/

Vydáno 22.02.2018
77 Zhlédnutí
Topováno 06.08.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Elektro - ing.Klíma s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Elektro - ing.Klíma s.r.o.
www.elektro-klima.cz
Adresa

Adresa

Tomáše Bati 1041
Třebíč 674 01

elektro.ing.klima@email.cz
+420 568 846 705


Najdete nás také zde:

ARES
captcha