M-SOFT, spol. s r.o.

Wi-fi, bezdrátové internetové připojení - spolehlivý internet

M-SOFT, spol. s r.o.
Firma M-SOFT, spol. s r.o. nabízí internet za bezkonkurenční ceny

Hledáte internet za opravdu nízkou cenu? Chcete mít bezdrátové připojení k internetu? Společnost M-SOFT, spol. s r.o. nabízí dokonce internet na 3 měsíce zdarma, když jim zprostředkujete zákazníka. Mnoho lidí z okolí Jihlavy, Telče nebo Dobronína tuto nabídku již využilo.

Bezdrátové internetové připojení, M-SOFT, spol. s r.o. Jihlava

Linky pro domácnosti

Sháníte levné a přitom kvalitní připojení k internetu na Vysočině? V tom případě se můžete obrátit na služby společnosti M-SOFT, spol. s r.o., která poskytuje velmi výhodné tarify pro běžné domácnosti. Mezi základní se řadí tarif M-soft 50, který je běžně dostupný ve všech obcích. Jedná se o Jihlavu, Telč, Dobronín, spadá sem také Polná, Arnolec, Celje, Čížov, Hrbov, Chlum, Kosov, Lovětín, Otín, Rácov, Rosice, Střítež, Ústí, Žatec a mnoho a mnoho dalších.

Podívejte se na velice výhodné nabídky


Rychlost 50Mbit za skvělou cenu

Mezi další se řadí nabídka tarifu M-soft 25, download 25Mbit, upload 10 Mbit. Tarif M-soft 8 nebo 4. Ve vybraných lokalitách OPTIKA je také možné nastavení například tarifu M-Opti 300, kdy je rychlost stahování až 300Mbit a upload 300Mbit. Další výhodné nabídky jen čekají.

Pokrytí pro více jak 100 obcí


M-soft je číslo jedna na Vysočině

Pokrytí naším bezdrátovým připojením k Internetu obnáší dnes kolem 100 obcí. Pokud budete mít zájem o bezdrátové připojení k Internetu, kontaktujte naše techniky. Vždy je nutné provést zaměření signálu v místě instalace. S techniky si domluvíte dobu, kdy k Vám přijedou změřit signál a zjistit místní podmínky pro instalaci. Tato služba je zdarma.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.m-soft.cz


Vydáno 08.03.2018
103 Zhlédnutí

Internetové připojení

Internetové připojení

Komplexní internetové služby, internetová televize, bezdrátové připojení k internetu

Hardware, software

Hardware, software

Notebooky, počítačové sestavy, počítače včetně komponentů, software

EET

EET

Pokladní systémy, registrační pokladny a pokladní software pro EET