Služby v oblasti PO, BOZP, požární bezpečnost staveb-školení vstupní, periodické, mimořádné

HASTEKO s.r.o.

Služby v oblasti PO, BOZP, požární bezpečnost staveb-školení vstupní, periodické, mimořádné

HASTEKO s.r.o.Speciální hasicí přístroj na KOLAUDACI

Chybí vám ke kolaudaci domu vyřešit ještě jeden malý, leč velice důležitý, detail? Chybí vám speciální hasicí přístroj, abyste mohli dům zkolaudovat? V tom případě se obraťte na firmu HASTEKO s.r.o., která zajišťuje prodej různých typů hasicích přístrojů i těch pro kolaudaci domů.

Speciální hasicí přístroj na KOLAUDACI, HASTEKO s.r.o.

Služby v oblasti požární ochrany

Mezi úplně nejzákladnější lidské vlastnosti patří také pocit bezpečí. Díky firmě HASTEKO s.r.o., která poskytuje služby v oblasti požární ochrany, si můžete být jistí, že jste ve svém domě naprosto v bezpečí. Dodá Vám hasicí přístroje pro různé použití a provede i revize plynových zařízení a tlakových nádob.

Široké portfolio služeb


Dodavatel hasících přístrojů

Firma HASTEKO s.r.o. působí v oblasti Zlínského kraje a je dodavatelem hasících přístrojů, detektorů požáru, lékárniček i požárních hydrantů. V případě, že potřebujete sehnat hasičák pro kolaudaci rodinného domu, pak vám jej spolehlivě zajistí. Hasicí přístroje využijete i v automobilu, průmyslových provozech i obchodu.

Firma má provozovnu v Uherském Brodu, kde můžete hasicí přístroj také zakoupit


Práškový hasicí přístroj

K čemu je vhodný a co všechno s ním v případě požáru můžete hasit? Práškové typy se hodí k uhašení pevných látek, což je například dřevo, textil ale i papír nebo hořící plast. Tento typ je vhodný pro použití na kolaudaci u rodinného domu, protože každý dům musí být vybaven alespoň jedním hasicím přístrojem. Použít se však také dá v obchodech, archivech, skladech, automobilu, průmyslu nebo plynové kotelně.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hasteko.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Komplexní služby v oblasti PO a BOZP a protipožárních ucpávek, to je HASTEKO Uherský Brod

Komplexní služby v oblasti PO a BOZP a protipožárních ucpávek, to je HASTEKO Uherský Brod

Máte doma karmu, kotel či plynové spotřebiče? Pak byste určitě měli dbát na bezpečnost svou i celé rodiny. Chybět by vám neměl požární hlásič, hasící přístroj a detektor oxidu uhelnatého, který včas odhalí problém a ochrání vaše zdraví. Komplexní služby nejen v oblasti PO, ale také BOZP a protipožárních ucpávek, včetně dodávky bezpečnostních zařízení poskytuje firma HASTEKO s.r.o. Uherský Brod.

Vydáno 10.01.2017Vydáno 24.03.2018
262 Zhlédnutí
Topováno 28.02.2020