Speciální hasicí přístroj na KOLAUDACI

Chybí vám ke kolaudaci domu vyřešit ještě jeden malý, leč velice důležitý, detail? Chybí vám speciální hasicí přístroj, abyste mohli dům zkolaudovat? V tom případě se obraťte na firmu HASTEKO s.r.o., která zajišťuje prodej různých typů hasicích přístrojů i těch pro kolaudaci domů.

Speciální hasicí přístroj na KOLAUDACI, HASTEKO s.r.o.

Služby v oblasti požární ochrany

Mezi úplně nejzákladnější lidské vlastnosti patří také pocit bezpečí. Díky firmě HASTEKO s.r.o., která poskytuje služby v oblasti požární ochrany, si můžete být jistí, že jste ve svém domě naprosto v bezpečí. Dodá Vám hasicí přístroje pro různé použití a provede i revize plynových zařízení a tlakových nádob.

Široké portfolio služeb


Dodavatel hasících přístrojů

Firma HASTEKO s.r.o. působí v oblasti Zlínského kraje a je dodavatelem hasících přístrojů, detektorů požáru, lékárniček i požárních hydrantů. V případě, že potřebujete sehnat hasičák pro kolaudaci rodinného domu, pak vám jej spolehlivě zajistí. Hasicí přístroje využijete i v automobilu, průmyslových provozech i obchodu.

Firma má provozovnu v Uherském Brodu, kde můžete hasicí přístroj také zakoupit


Práškový hasicí přístroj

K čemu je vhodný a co všechno s ním v případě požáru můžete hasit? Práškové typy se hodí k uhašení pevných látek, což je například dřevo, textil ale i papír nebo hořící plast. Tento typ je vhodný pro použití na kolaudaci u rodinného domu, protože každý dům musí být vybaven alespoň jedním hasicím přístrojem. Použít se však také dá v obchodech, archivech, skladech, automobilu, průmyslu nebo plynové kotelně.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hasteko.cz

Vydáno 24.03.2018
416 Zhlédnutí
Topováno 28.02.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Komplexní služby v oblasti PO a BOZP a protipožárních ucpávek, to je HASTEKO Uherský Brod

Komplexní služby v oblasti PO a BOZP a protipožárních ucpávek, to je HASTEKO Uherský Brod
Máte doma karmu, kotel či plynové spotřebiče? Pak byste určitě měli dbát na bezpečnost svou i celé rodiny. Chybět by vám neměl požární hlásič, hasící přístroj a detektor oxidu uhelnatého, který včas odhalí problém a ochrání vaše zdraví. Komplexní služby nejen v oblasti PO, ale také BOZP a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HASTEKO s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HASTEKO s.r.o.
www.hasteko.cz
Adresa

Adresa

U Korečnice 1154
Uherský Brod 688 01

info@hasteko.cz
+420 604 728 237


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha