Výroba a montáž plastových bazénů a nádrží – Břeclav, Jižní Morava

Je nejvyšší čas myslet na léto! S létem samozřejmě přichází vysoké venkovní teploty, při kterých je nejlepší skočit do bazénu a zchladit se. Bazény se využívají nejenom pro osvěžení v horkých letních dnech, ale také za účelem plavání čili sportování. Výrobou a montáž plastových bazénů a i dalších ostatních nádrží, se zabývá společnost ORYX-CZ s r.o. Působí v Břeclavi a na Jižní Moravě.

Výroba a montáž plastových bazénů

Pořiďte si vlastní venkovní bazén

Máte na zahradě kousek volného prostoru? Už delší dobu přemýšlíte nad bazénem? Nyní je nejlepší čas váš nápad zrealizovat. Plastový bazén zabudovaný v zemi je pro všechny přínosem. Vyrábíme bazény z polypropylenu opatřeného UV stabilizátorem o síle minimálně 6 mm, výztuhy z polypropylenu mají minimálně 12mm.Tvar a velikost bazénu závisí jenom na vás. Dle přání zákazníka jsme schopni vytvořit hranatý, kulatý, oblý i oválný.

Zajistíme odbornou montáž bazénu


Zaměření naší firmy

V současné době vyrábíme odlučovače lehkých kapalin ORES, lapáky tuků a škrobů OR, vodoměrné šachty, plastové bazény, nádrže s požadavkem na zdravotní nezávadnost pro potravinářské účely, dosazovací nádrže, provzdušňovací kolony, jímky kruhové i hranaté nebo nádrže na chemikálie.

Provádí zdravotně nezávadné obložení chladírenských vozidel pro potravinářské účely, pro přepravu květin, léků a jiných nákladů


Mezi další výrobky se řadí plastové nádrže

Nádrže můžete použít jako septiky, žumpy, nádrže čistíren odpadních vod, odlučovačů ropných látek, lapáků tuku a jiných technologických zařízení, jako zásobníky pitné a užitkové vody apod. Nádrže jsou vhodné pro styk s poživatinami, proto je možné v nádržích rovněž skladovat kapaliny a produkty pro potravinářské účely.Vydáno 24.04.2018
464 Zhlédnutí
Topováno 18.06.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ORYX-CZ, s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ORYX-CZ, s r.o.
www.oryx-cz.cz
Adresa

Adresa

č. 213
Velké Hostěrádky 691 74

oryx-cz@oryx-cz.cz
+420 777 620 712


Najdete nás také zde:

ARES
captcha