Prodej různých druhů jehličnanů, které se hodí na každou zahradu –  poradenství

ZAHRADNICTVÍ Urban

Prodej různých druhů jehličnanů, které se hodí na každou zahradu – poradenství

Ovocné stromy, jabloně, hrušně, třešně, meruňky, broskvoně, i keře - pěstování a prodej Brno

Máte vlastní zahradu či kousek volného místa kolem domu? Ideální místo pro pěstování zeleně, ale také stromů a keřů. Každá zahrada si zaslouží míst kvalitní osazenstvo, které nám bude hezky růst a bude nám přinášet něco dobrého a zdravého z přírody přímo na náš stůl. ZAHRADNICTVÍ Urban vám dodá ovocné stromy, keře nebo dokonce i růže podle vaší představy.

Ovocné stromy, jabloně, hrušně, třešně, meruňky, broskvoně, i keře Brno

Nacházíme se v Brně

Naše firma se nachází v Brně – Želešice. Specializujeme se na pěstování a prodej ovocných stromků a růží. Dodáváme také jehličnany, vzrostlé stromy, keře i trvalky. Prodáváme růže velkokvěté, polyantky, růže půdopokryvné, růže sadové, anglické i pnoucí a stromkové. V nabídce máme jak prostokořenné keře, tak i kontejnerované. Zaměřujeme se také na prodej jehličnanů.

Přijeďte se podívat do našeho Zahradnictví Urban


Ovocné stromy do každé zahrady

Pěstujeme a prodáváme různé typy ovocných stromků a keřů: jabloně, hrušně, meruňky, slivoně, ořechy, angrešty, rybízy, jeřabiny, ostružiny, maliníky, brusinky, rakytníky a mnohé další. U nás najdete pouze kvalitní výpěstky, tradiční i netradiční odrůdy a různé pěstební tvary. Výpěstky si sami pěstujeme na jihu Brna.

Ovocné stromy – jabloně, hrušně, meruňky, slivoně, ale i rybízy, ostružiny či maliny


Chcete nějaké netradiční ovoce?

Nebojte se nás oslovit! Odlišujeme se hlavně kvalitou našich stromů a velmi širokým a zajímavým sortimentem. Vybírat si můžete z mnohých druhů třeba podle toho, co máte rádi. Do každé zahrady se hodí ovocný strom, který nám bude přinášet potěšení a vynikající plody, do kterých se vždy rádi zakousneme.Vydáno 24.04.2018
4696 Zhlédnutí
Topováno 13.07.2022
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZAHRADNICTVÍ Urban
WEBOVÁ STRÁNKA
ZAHRADNICTVÍ Urban
zahradnictvi-urban.brnensko.com
Adresa

Adresa

24. dubna 85
Želešice 664 43

urban.zahradnik@seznam.cz
+420 547 217 997


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha