Kvalitní náhradní díly na zemědělské stroje i traktory rovnou ze skladu

Kde najdete náhradní díly na zemědělské stroje, náhradní díly na traktory i náhradní díly Zetor pěkně pod jednou střechou? U společnosti Bohuslav Němec v Blížkovicích nedaleko Znojma a Moravských Budějovic. Tam vás čekají nejrůznější komponenty všech známých značek za příznivé ceny


Prodej náhradních dílů na zemědělské stroje s dlouhou historií

Už od roku 1994 společnost Bohuslav Němec nabízí svým klientům provozní materiál pro zemědělskou výrobu a provoz zemědělských podniků od základního materiálu až po nářadí, náhradní díly na zemědělské stroje, náhradní díly na traktory i náhradní díly Zetor.

Ty nejmenší i největší náhradní díly na zemědělské stroje i náhradní díly na traktory Zetor

Svým zákazníkům vychází firma Bohuslav Němec maximálně vstříc v rámci svých možností a provozních podmínek. Jejich sklad je tak skutečně objemný. Na skladě mají více než 20 000 skladových položek. Konkrétně v nabídce firmy Bohuslav Němec najdete náhradní díly na zemědělské stroje a náhradní díly na traktory zahrnující náhradní díly na kombajny Claas, Massey, Ferguson, E 512, E 514, E 516, náhradní díly Zetor, UŘ 1, UŘ 2, UŘ 3, Fendt, New Holand, Case, Ford, ložiska SKF, ZKL, INA, gufera, manžety, o kroužky, hydraulické hadice, rychlospojky, tlakové hadice, klínové řemeny na zemědělské stroje i kombajny 9, 5- 10-12, 5-13-17, hospodářské nářadí, spojovací materiál, železářský materiál, agregáty, oleje, maziva, pneu, duše i vložky.

Náhradní díly na objednávku

Přestože jsou skladové zásoby společnosti Bohuslav Němec skutečně široké, materiál, náhradní díly na traktory, náhradní díly Zetor a náhradní díly na zemědělské stroje většinou objednávají na přání zákazníků do 24 hodin. Vše tak dostanete úplně nové, na míru vašim přáním i potřebám, a přesto velmi rychle. Bohuslav Němec nabízí nejen originální díly, ale i díly konstruované v náhradní výrobě. Záleží jen na vašich přáních a finančních možnostech.

Náhradní díly na traktory a zemědělské stroje od A do Z

Z náhradních dílů na zemědělské stroje a náhradních dílů na traktory prodává společnost náhradní díly Zetor, Claas, Massey, Ferguson, Fendt, New Holand, Casediskové kypřiče, žací stroje, obraceče, shrnovače, lisy, sběrací vozy, kombajny i kombinátory.

Vše pro vaše zemědělské stroje a traktory

Když vám některá součástka na vašem zemědělském stroji či traktoru vypoví službu, logicky hledáte náhradní díly za výhodné ceny a s rychlou dodávkou. Díky spolehlivým službám můžete mít komponenty k dispozici už za 24 hodin a opravy vašich strojů budou nejen rychlé, ale i cenově výhodné.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-911786-bohuslav-nemec-blizkovice

Vydáno 13.08.2014
652 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Bohuslav Němec
WEBOVÁ STRÁNKA
Bohuslav Němec
www.edb.cz
Adresa

Adresa

č. 325
Areál AGD Blížkovice 671 55

ndbohuslavnemec@seznam.cz
+420 515 259 104


Najdete nás také zde:

ARES
captcha