Lékárna Galenika Praha 6

Léky a zdravotnické potřeby patří ke každodenním potřebám zákazníků, díky kterým se můžou nejen léčit či dodržovat prevenci, ale také žít plnohodnotný život. Díky lékárnám si můžou pacienti dovolit pořízení léků na předepsaný recept i volný prodej včetně pořízení zdravotnických pomůcek a využití dalších služeb, které poskytuje také lékárna Galenika sídlící v Praze 6.

Lékárna Galenika Břevnov (Praha 6)

Standardní služby na profesionální úrovni

Lékárna Galenika má svůj provoz v nákupním středisku Markéta na pražském Břevnově (Praha 6). Poskytuje služby v oblasti výdeje léků a zdravotnických pomůcek, výdej léků na elektronický recept, rozšířenou individuální přípravu včetně poradenství (magistraliter, IPLP), prodej veterinárních přípravků, zdarma měření krevního tlaku, kontrolu preskripce vyzvednutých léků a doplňků stravy, individuální přípravou léčivých přípravků, atd. Při objednávce nad 500 Kč zajistí dovoz přímo domů a zdarma. Můžete získat také věrnostní kartu.

Příjemná lékárna s širokým portfoliem produktů a služeb


Široký sortiment produktů včetně individuální přípravy

V lékárně Galenika najdete veškeré produkty jako éterické oleje, inhalační přípravky, kožní roztoky, nosní, ušní a ostatní přípravky, oční kapky a vody, perorální prášky a kapsle, perorální roztoky a suspenze, polotuhé přípravky na kožní použití, prachy k zevnímu použití, rektální čípky a klyzmata, vaginální přípravky, výdej dle rozpisu IPLP a mnoho dalšího. Součástí služeb je díky laminárnímu boxu a skladu surovin individuální příprava léčiv s uplatněním v dermatologii, pediatrii, očním lékařství a dalších odvětvích. Vydává léky jak pro veřejnost, tak i pro ambulantní a jednodenní péči a pro lékárny.

Profesionální přístup k zákazníkům


Rozšířená individuální příprava léčivých přípravků

IPLP neboli magistraliter je alternativa ke komerčně vyráběným registrovaným lékům v různých odvětvích a všude tam, kde není dostupný lék v požadované dávce, koncentraci a lékové formě. Realizace probíhá v souladu s platnými předpisy. Lékárna Galenika má na skladě široký sortiment surovin a dlouholeté zkušenosti.Vydáno 13.07.2018
178 Zhlédnutí
Topováno 04.09.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Lékárna Galenika Fagron Lékárna Holding s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Lékárna Galenika
lekarnagalenika.cz
Adresa

Adresa

Radimova 40 (v nákupním středisku Markéta)
Praha 6 - Břevnov 169 00

objednavky@lekarnagalenika.cz
+420 251 625 065


Najdete nás také zde:

ARES
captcha