Třídění materiálu pomocí nejmodernější technologie

Usnadnění závěrečných čistící prací lze pomocí speciálního barevného třídiče, který si poradí s různými materiály. Od zemědělských plodin až po drcený PET materiál nebo měděné třísky. Dochází tak k velkým úsporám i zvýšení efektivity práce.

Monitorování stavu barevných třídičů CSort

Zvýšení produkce v zemědělství

Stroje jsou většinou určené k tomu, aby usnadňovaly lidskou práci. Jedním z takových pomocníků je unikátní barevný třídič, který k nám přichází až ze vzdálené Sibiře. Tento stroj dovede rozeznat různé materiály podle barev. Je tedy vhodný na obilí, luštěniny, sůl, mák a další druhy přírodnin. Kromě toho dovede rozeznat i drcený PET materiál nebo měděné třísky. Dokonalost stroje je posílena tím, že se dá nastavit přes internet. Digitalizace umožnuje také rychlé a snadné přepínání mezi jednotlivými programy. Spustit jej lze jedním dotykem. Odborníci na zemědělské plodiny vítají především to, že obilí není vystaveno mechanickému zpracování. Tím by totiž docházelo k nežádoucímu poškození produkce.

CSort, který byl vystavován na veletrhu TechAgro - barevné třídiče


Nové trendy v třídění barevných materiálů

Nejmodernější technologie umožnuje monitorování stavu barevných třídičů a provádět potřebnou diagnostiku. V případě jakýchkoliv problémů je Firma JELÍNEK-TRADING spol. s r.o. je kdykoliv připravena vyslat v případě potřeby svůj tým vysoce kvalifikovaných servisních techniků. Barevný třídič CSort, který byl s úspěchem vystavován na veletrhu TechArgo, není ovšem určen pouze pro podniky s velkými objemy výroby. Jelikož se tento praktický pomocník vyrábí s různými výkony, může být součástí vybavení i u drobných farmářů. Automatizovaný třídič je velkým přínosem pro mnoho provozoven. Zejména proto, že umožní snižovat výrobní náklady při čištění produktů. Dobrou zprávou je i to, že se snadno udržuje a vyznačuje se vysokou energetickou úsporností. Aktualizace softvérová na nejnovější verzi je možná i na dálku.

CSort z veletrhu TechAgro - barevný třídič


Recyklace nás zbavuje odpadu

K tomu, aby nás plastové odpady nakonec zcela nezavalily, je potřeba jejich recyklace. Společnost JELÍNEK-TRADING vyrábí z těchto odpadů kvalitní PP regranuláty a kompaundy. Pokud máte na zahradě kompostér z recyklovaného plastu, je docela pravděpodobné, že vyšel z výroby právě této firmy. Je totiž největším producentem tohoto zahradnického pomocníka.Vydáno 23.05.2018
72 Zhlédnutí
Topováno 18.07.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nežádoucí částice, prach ani kovy nemají díky produktům od firmy Jelínek Trading šanci

Nežádoucí částice, prach ani kovy nemají díky produktům od firmy Jelínek Trading šanci
Textilní průmysl, potravinářství, nebo třeba chemická výroba, to jsou odvětví, ve kterých se klade důraz na kvalitu, a i ty nejmenší detaily mohou hrát roli. Není divu, do sypkých materiálů i kapalin se mohou dostat nežádoucí částice a způsobit nemalé potíže. Jak tomu zabránit a zajistit, aby celý ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.
www.jelinek-trading.cz
Adresa

Adresa

Nad Ovčírnou IV 3685
Zlín 760 01

krelov@jelinek-trading.cz
+420 720 976 439


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha