Hruban MichalŘemeslo mnoha tváří

Firma Michal Hruban, která má své sídlo v Liberci, disponuje několika stroji, se kterými si hravě poradí s gravírováním a rytím. Je možné využít i variabilní stroj, který dovede gravírovat objemné nebo rotační předměty. Kromě těchto činností je i odborníkem na výrobu grafiky ze samolepicích fólií.

Samolepicí fólie, Michal Hruban

Možnost využití 3D

Moderní technologie umožnují vývoj v mnoha řemeslných oborech. Jedním z nich je i gravírování a rytí především pro účely reklamy a značení v průmyslu. Firma Michal Hruban se pracemi v tomto oboru zabývá už od konce minulého tisíciletí. Tím je jistě jasně řečeno, že se musí jednat o společnost, která má opravdu dobré jméno. Výroba se za tu dobu rozrostla natolik, že už dnes firma disponuje dvěma velkými gravírovacími stroji a jedním variabilním, který je určen pro gravírování objemných nebo rotačních předmětů. Ve všech případech je možné použít i 3D technologii.

Grafika ze samolepicích folií


Gravírování neboli obrábění

Doplňkovou výrobou je řezání fólie speciálním strojem. Firma Michal Hruban, která si za dobu své existence vytvořila renomé, se zaměřuje především na gravírování kovů, jakými je mosaz, hliník, nerez a ocel. Je ale také možné pracovat touto technologií s plastem. Jak už bylo zmíněno, jedním z odvětví činnosti je tvorba grafických výrobků ze samolepicích fólií. Tyto produkty se dají využít na nosné plastové desky, dveře, okna nebo strojní zařízení. Velkého využití našly tyto produkty na bocích a zadních stranách aut, kde je majitelé firem používají jako reklamní informace o svém podnikání.

Více o firmě Michal Hruban


Grafika nejen pro reklamu

Reklama však není jediné pole působnosti těchto výtvorů. Tvorbu grafika, který pracuje se samolepicími fóliemi, najdeme i na různých informačních, výstražných i bezpečnostních tabulích a nápisech. Pomáhají nám také v lepší orientaci ve složitější spleti chodeb a schodišť různých velkých budov a areálů. Uplatnění našly i v posílení bezpečnosti silničního provozu tím, že se používají na lepší zvýraznění informací na dopravních značkách. V přepravním průmyslu si našla grafika ze samolepicích fólií cestu na magnetické tabulky, kterými se dočasně značí přepravní bedny nebo palety. Některé firmy využívají tyto výrobky na upomínkové předměty se svým logem.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hruban.eu

FIREMNÍ ČLÁNKY


Gravírování a rytí a další speciální požadavky plní skvěle firma Michal Hruban

Gravírování a rytí a další speciální požadavky plní skvěle firma Michal Hruban

Začínali s klasickou technologií, do které patří CNC gravírování, řezání a potisk vinylových folií. Každá firma se však vyvíjí a postupem času se rozšiřuje. Tato má dnešní podobu a služby nastavené tak, aby mohli kvalitně a vždy s přesností plnit zadané úkoly od svých zákazníků.

Vydáno 14.05.2017Vydáno 27.05.2018
43 Zhlédnutí
Topováno 06.04.2019