E-shop nábytku s rozvozem zboží zdarma - komody, knihovny a šatní skříně

Ráj spánku ETIS s.r.o.

E-shop nábytku s rozvozem zboží zdarma - komody, knihovny a šatní skříně

Kvalitní spánek chrání vaše zdraví

Kvalitní spánek a odpočinek je základem spokojeného života. A nejen to. Pokud bychom měli v tomto případě dlouhodobý deficit, pak by nám hrozily i některé zdravotní problémy. V „Ráji spánku“ zjistíte, jak si konečně odpočinout podle svých představ.

Kvalitní spánek, Ráj spánku

Pojďte do ráje

Vybrat tu správnou postel není až tak docela jednoduché. Proto některé firmy rozhodně doporučují přímo návštěvu kamenného obchodu, kde je možné ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně. Firma ETIS s.r.o. Jihlava má ve svém programu i možnost vyzkoušení vybraného zboží přímo na prodejně. Spánkové studio s útěšlivým názvem „Ráj spánku“ je pro vás připraveno už čtrnáct let. A za tu dobu už mají několik stovek spokojených spáčů. Přijďte si vyzkoušet, jaké poležení měli kupříkladu příslušníci nejvyšší šlechty. Královské postele jsou vám k dispozici na prodejně.

Aby se Vám dobře spalo!


Žádné otlačeniny ani plísně

Aby lůžko dobře sloužilo a poskytovalo opravdovou pohodu, je potřeba sladit všechny jeho součásti tak, aby bylo naprosto dokonalé. Důležitou věcí je tedy určitě matrace. V současné době je na výběr mnoho různých materiálů i provedení, ve kterých si jistě vybere každý. Můžete mít svou postel přímo na míru. Pro hlubokou relaxaci se například doporučuje pěna s extraktem esenciálního oleje z hořkého pomerančovníku. Tato matrace uspokojí všechny naše smysly. Nejen, že nám bude příjemně díky nádherné vůni, ale vysoká objemová hmotnost zajišťuje odolnost proti proležení. Spodní antibakteriální pěna zabraňuje růstu plísní a bakterií. Je tedy naprosto vhodná i pro alergiky.

Matrace pro kvalitní spánek


Lůžka skutečně pro každého

Své matrace tu najdou i děti, senioři nebo lidé s větším počtem kilogramů. Všichni mají ale jistotu, že od chvíle, kdy se rozhodnou pro nákup v „Ráji spánku“, budou spokojenější a šťastnější. Důležitou součástí postele je i rošt. Kromě klasických laťových je možné zvolit lamelový, který podporuje ortopedické vlastnosti matrace. Pro uživatele, kteří trpí některým zdravotním problémem, jsou vhodné rošty polohovací. Zákazníci s některým zdravotním omezením mohou zakoupit variantu, u které se ovládá rošt pomocí motorového pohonu. Možností je ale v každém směru daleko více. Tak si přijďte poležet a uvidíte.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.raj-spanku.cz

Vydáno 09.06.2018
504 Zhlédnutí
Topováno 11.07.2022
PODSTRÁNKY

Postele a nábytek do ložnice

Postele a nábytek do ložnice
Kvalitní postele a nábytek pro vaši ložnici i dětský pokoj v e-shopu

Matrace a rošty

Matrace a rošty
Internetový prodej matrací a roštů pro kvalitní spánek

Ložní prádlo a doplňky

Ložní prádlo a doplňky
Prostěradla, povlečení, anatomické polštáře a přikrývky v e-shopu raj-spanku.cz
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ráj spánku ETIS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ráj spánku
www.raj-spanku.cz
Adresa

Adresa

Žižkova 1933/10
Jihlava 586 01

info@raj-spanku.cz
+420 777 066 006


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha