Nábytek na míru pro interiéry vyrobí Truhlářství Matefi, Praha 9

Doby, kdy byly obývací pokoje nebo kuchyňské linky navlas stejné, už jsou naštěstí pryč. Dnes může mít každý nábytek podle svých představ. Pokud si chcete ten svůj sami navrhnout a k tomu mít jistotu, že bude kvalitní, pak kontaktujte Truhlářství Matefi v Praze 9.

Nábytek na míru pro interiéry

Nábytek podle vašich představ

Výrobců nábytku je nejen v Praze, ale v celé České republice jistě velké množství. Nejsou ale všichni stejní. Odlišují se především kvalitou svých výrobků. Truhlářství Matefi, které sídlí v Praze 9, vás o tom jistě přesvědčí. Rozhodně nečekejte žádnou nábytkovou uniformitu. Tady se nábytek vyrábí podle představ každého zákazníka. Firma nabízí komplexní služby, ve kterých je zahrnuto poradenství, zaměření a návrh. Poté, co bude nábytek zhotoven, bude zajištěna i konečná montáž s veškerým servisem. Vítán je jak zákazník, který si chce vybavit celý dům, tak i ten, kterému doma chybí jen jeden kousek.

Nábytek na míru Praha 9


Dokonalé vybavení interiéru za přijatelné ceny

Za skutečně přijatelnou cenu je společnost schopna vyrobit kuchyňskou linku na míru, nábytek do pracovny, obývací stěnu, vestavěné skříně, zařízení hotelů a restaurací. V nabídce je i zhotovení schodiště. Dlouholeté zkušenosti zaručují dokonalý přehled o vhodných materiálech na výrobu bytového zařízení. Proto, pokud si není zákazník svou volbou jistý, může se obrátit s veškerou důvěrou na odborníky v tomto oboru. Nejpoužívanějšími materiály jsou dýha, lamino a masiv.

Vestavěné skříně na míru - do pracovny, předsíně, šatny či obývacího pokoje


Splněné sny o představy o nábytku

Firma Truhlářství Matefi se však nespecializuje pouze na interiéry. V nabídce je samozřejmě i zahradní nábytek. Můžete jít ale ještě o kousek dál a vytvořit si vlastní návrh například zahradního altánku. Poté, co návrh a jeho možnosti prokonzultujete s výrobcem, nebude problém altánek vyrobit. Stýská se vám po té krásné pergole, pod kterou jste tak rádi sedávali? Vše ale jednou doslouží a tak jste se s ní museli nakonec rozloučit. Pokud máte fotografii, pak můžete mít během krátké chvíle plnohodnotnou náhradu. Vždy je v interiéru i exteriéru co vylepšovat a zdokonalovat. Proto kontaktujte Truhlářství Matefi, kde vám odborně poradí, co by se dalo vylepšit a dotvořit. Následně bude zhotovena výkresová dokumentace, návrh a cenová nabídka.Vydáno 12.06.2018
75 Zhlédnutí
Topováno 13.07.2018
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Truhlářství Matefi Praha 9
WEBOVÁ STRÁNKA
Truhlářství Matefi Praha 9
www.truhlarstvi-matefi.cz
Adresa

Adresa

Vinořské náměstí 34
Praha 9 - Vinoř 190 17

truhlarstvimatefi@seznam.cz
+420 777 331 746


Najdete nás také zde:

ARES
captcha