Zahrádka jako z pohádky

Přeměnit neforemný trávník v místo, které přímo láká k posezení, je pro firmu I & T s.r.o. Jihlava denním chlebem. Za dobu své působnosti nasbírali potřebné zkušenosti, které mohou zúročit právě na vaší zahradě. Třeba při realizaci zahradního jezírka.

Údržba zahrad, Jihlava

Práce s okrasnou zahradou nikdy nekončí

Být majitelem zahrady už neznamená jen pěstování zeleniny ke kuchyňskému využití nebo ovocných stromků na kompoty. V dnešní uspěchané době si chtějí majitelé zelených zákoutí především odpočinout a pomocí blahodárné zeleně načerpat nové síly. Aby na naše nervové ústrojí působila zeleň tím správným způsobem, je zapotřebí, aby byla naprosto dokonalá. Není to ovšem tak jednoduché. V první řadě je zapotřebí návrh a až poté přistoupit k realizaci. Tím však celá práce ještě nekončí. Jelikož se jedná o živý organismus, je nezbytná následná údržba. Společnost I & T s.r.o. Jihlava se specializuje na komplexní služby v tomto oboru. Realizuje nejen soukromé zahrady, ale zabývá se i údržbou a vytvářením parků.

Údržba zahrad, Jihlava


Realizace i pro nedočkavé zákazníky

Toužíte mít na své zahrádce malé (nebo i větší) jezírko, ale netroufáte si s jeho stavbou? Zkuste se obrátit na společnost I & T s.r.o. Jihlava, která vám vytvoří vaši relaxační oázu doslova a do písmene na klíč. Služby začínají založením trávníku a výsadbou vhodných rostlin a stromů. Zadavatelé, kteří nechtějí dlouhé roky čekat, až stromy vyrostou a vytvoří potřebný stín, mohou mít vysázené už stromky vzrostlé. A konečně ta správná tečka na závěr, kterou je vytvoření romantického zákoutí – dodání a usazení pergol a altánků.

Originální zahrady a zahradní jezírka


Zahradní jezírko už nemusí být jen snem

Jak bylo řečeno, samotnou výsadbou všeho zeleného celá záležitost rozhodně nekončí. Je zapotřebí sekat a vertikulovat trávník, stříhat živý plot i stromky a nanášet potřebné postřiky proti škůdcům. Prostě se o zahradu či park starat opravdu po celý rok. Zahradní architektura je zkrátka složitá záležitost, ale pokud se můžete plně spolehnout na mistry ve svém oboru, není se čeho obávat. Odborníci firmy I & T s.r.o. Jihlava přesně vědí, který materiál se dá s kterým kombinovat, aby byl konečný výsledek neodolatelný. Například zahradní jezírko s vhodně usazenými kameny a obložené zelení je tím pravým, co vám ke spokojenosti chybělo.Vydáno 12.06.2018
322 Zhlédnutí
Topováno 25.10.2018
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Společnost  I & T s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Společnost I & T s.r.o.
www.spolecnostiat.cz
Adresa

Adresa

Znojemská 2571/31
Jihlava 586 01

info@spolecnostiat.cz
+420 728 239 652


Najdete nás také zde:

InstagramSkypeARES
captcha