AD SECURITY – Bezpečnostní dveře pro váš domov

Dveře jsou vstupní branou do vašeho domu, kanceláře, nebo skladu. Dveře jsou také to, s čím se zloděj setká jako první a často je bez větších problémů překoná. Zajistěte bezpečí pro váš domov a podnikání - vyberte si vhodné bezpečnostní dveře, které jsou díky zesílené konstrukci odolné proti hrubému násilí a splňují požadavky pojišťovacích podmínek. Společnost AD SECURITY působí v oblasti bezpečnostních a protipožárních systémů již řadu let a v ochranných prvcích pro váš domov se tak vyzná.

Bezpečnostní dveře - AD SECURITY

Bezpečnostní dveře a jejich kategorie

Dveře do bytů a kanceláří se vyrábějí v několika bezpečnostních třídách, které vycházejí z evropské normy EN 1627. Pro vaši maximální bezpečnost doporučujeme použití vícebodového rozvorového systému, který je typický pro vyšší bezpečnostní třídy. Bezpečnostní dveře nižších tříd pak opatřujeme rozvorovými jednocestnými lištami s doplněním pevných čepů na závěsové straně dveří. U dveří v nejnižších bezpečnostních kategoriích se rozvorový zámek vůbec nepoužívá, i přesto však výrazně zvýší bezpečí vašeho domova.

Bezpečnostní dveře


Neprůstřelné bezpečnostní dveře pro všechny případy

AD SECURITY se vám snaží poskytnout co nejširší nabídku ve vysoké kvalitě. Všechny parametry dveří jsou proto certifikované z akreditovaných zkušeben a pro jejich výrobu jsou používány ty nejkvalitnější materiály. A z jakých druhů dveří si u nás můžete vybrat?

· otvírané do i ven z chráněného prostoru
· jednokřídlé i dvoukřídlé do vnitřního i venkovního prostředí
· prosklené
· neprůstřelné bezpečnostní dveře
· s elektromechanickými a motorickými zámky
· bezpečnostní dveře s přídavnými kombinačními zámky


Bezpečnostní dveře zvládnou i ochranu proti požáru

Chcete – li ochránit svůj byt nejen před zloději, ale také před požárem, i pro vás máme řešení. Nabízíme bezpečnostní dveře, které jsou zároveň protipožární ochranou. Tyto dveře zvládnou odolávat ohni minimálně třicet minut a zvýší tak vaši šanci živlu uniknout. Pro uschování speciálních objektů, zbraní nebo střeliva nabízíme také vyhotovení dveří trezorového typu. Speciální dveře vážící přes 100kg spolehlivě ochrání i ten nejcennější majetek.


Poraďte se s odborníkem

S výběrem vhodných bezpečnostních dveří a jejich následnou montáží vám samozřejmě rádi pomůžeme. V dané kategorii si můžete zvolit nejen design odpovídající vašim představám, ale i nejrůznější doplňky jako zavírače dveří, stavěče dveří, dveřní záchyty, dveřní řetízky, kukátka, okopové plechy nebo čalounění dveří. Nabízíme také nejmodernější formy ovládání dveří, vaše dveře tak můžete ještě více zabezpečit díky biometrickému ovládání nebo elektromechanickým a elektromotorickým zámkům. Pro více informací a lepší představu doporučujeme navštívit naši vzorkovou prodejnu v Praze či Brně, nebo naše internetové stránky.

Bezpečnostní dveře a doplňky


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.adsecurity.cz/

Vydáno 22.08.2014
476 Zhlédnutí
Topováno 12.04.2019
PODSTRÁNKY

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře
Bezpečnostní a protipožární dveře, dveře trezorového typu, únikové dveře

Bezpečnostní mříže

Bezpečnostní mříže
Bezpečnostní certifikované pevné a otevírací mříže, nůžkové mříže podle norem

Stavební výplně

Stavební výplně
Návrhy a realizace zabezpečení stavebních výplní, revize bezpečnostních zařízení
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AD SECURITY s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AD SECURITY s.r.o.
www.adsecurity.cz
Adresa

Adresa

Česká 180
Česká 664 31

brno@adsecurity.cz
+420 541 211 988


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha