Jídelna Plhák: Rozvoz obědů ve Zlíně za senzační ceny

Říká se, že míst, kam zajít ve Zlíně na dobré jídlo třeba v době oběda, zatím stále moc není. Proto řada lidí ve snaze ušetřit co nejvíce času nezřídka využívá různých fast foodů, rozvozů pizzy a dalších nepříliš zdravých variant. Pokud si ale potrpíte na klasická česká jídla a nechcete za jeden oběd utratit majlant, je ideální návštěva Jídelny Plhák, která rovněž nabízí rozvoz obědů až domů nebo do vaší kanceláře, a to za cenu, která vás rozhodně nezruinuje.

Obědy, Zlín

Rozvoz obědů po Zlíně za 70,-, na místě ještě levněji

Ceny našich jídel jsou více než příznivé. Pokud bydlíte nebo pracujete ve Zlíně a okolí a nevíte, kam na oběd, vězte, že v Jídelně Plhák vás jídlo rozhodně draho nepřijde. Za plnohodnotný oběd i s polévkou nezaplatíte více než 60 korun. Doslova rodinná atmosféra navíc přímo vybízí k navazování kontaktů mezi přítomnými strávníky, a tak naše jídelna často slouží také jako oblíbené místo pro setkávání.

Velmi oblíbenou službou, kterou naše jídelna svým strávníkům poskytuje, je také rozvoz obědů. Kamkoli po Zlíně vám dovezeme naše výborné jídlo, a to za krásných 70 korun. Nabídka rozvozu obědů je naprosto ideální pro pracující, seniory, ale třeba také rodiny. Každý se zkrátka někdy dostane do situace, kdy si z nějakého důvodu nemůže uvařit, nebo se mu zkrátka nechce. Pro všechny tyto případy je tady právě Jídelna Plhák a její kvalitní jídla s rozvozem.

Rozvoz obědů po Zlíně


Kvalitní česká jídla za rozumnou cenu, to je oběd v naší jídelně

Pochutnat si v Jídelně Plhák můžete každý den na dvou druzích hlavního chodu a polévce. Z hlavních jídel připravujeme prakticky vše od moravského vrabce, přes vepřový řízek až po italské špagety a vždy se můžete plně spolehnout na to, že u nás jídlo nijak nešidíme. Nabídku poledního menu na každý den včetně toho pro rozvoz obědů najdete vždy aktuálně na webových stránkách jídelny, a to na 2 týdny dopředu. Výdej obědů probíhá každý všední den již od 10:30 do 12:30, stravenky na obědy v jídelně pak můžete nakupovat rovněž od pondělí do pátku, a to mezi jedenáctou a dvanáctou hodinou.

Denní nabídka jídel


Cesta do Jídelny Plhák: MHD, pěšky i autem

Jídelna Plhák se nachází v Bartošově čtvrti na ulici Broučkova poblíž Střední zdravotnické školy v bezprostřední blízkosti bývalé konečné autobusu 33 (nyní zastávky Bartošova čtvrť, Kneslova). Dostat se k nám pohodlně můžete také trolejbusem číslo 2, a to ze zastávky Dřevnická. Těšíme se na vaši návštěvu!


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.jidelnaplhak.cz

Vydáno 04.09.2014
5884 Zhlédnutí
Topováno 16.12.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jídelna Plhák Bartošova čtvrť Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
Jídelna Plhák
jidelnaplhak.cz
Adresa

Adresa

Broučkova 292
Zlín 760 01

plhak.jan@post.cz
+420 777 680 302


Najdete nás také zde:

ARES
captcha