AZK system s.r.oAutomatické parkovací systémy šetří peníze

Česká společnost AZK system má dlouholeté zkušenosti s navrhováním a výrobou zakázkových technologií, mezi něž patří i automatické parkovací systémy nebo parkovací systémy s obsluhou na pokladně. Díky parkovacím systémům od společnosti AZK system máte jistotu, že každý zaplatí, co má. Plně automatické parkovací systémy vám navíc ušetří náklady na mzdu obsluhy parkoviště.


Automatický parkovací systém se vším všudy

Náš základní plně automatický parkovací systém obsahuje vjezdový terminál s automatickou závorou, výjezdový terminál s automatickou závorou a automatickou pokladnu pro výběr poplatků. Tento systém však můžeme plně přizpůsobit vašim potřebám, a také prostorovým dispozicím. Lze jej libovolně rozšiřovat a upravovat  podle vašich přání.

Pro větší zabezpečení parkovacích ploch se nabízí kamerový systém

Chcete mít absolutní přehled o tom, co se na vámi spravovaném  parkovišti děje? Nechte svůj automatický parkovací systém doplnit o technologii kamerového systému. Díky ní můžete nejen archivovat fotky z prostředí parkoviště, ale velmi praktická je také možnost automatického zvednutí závory pro průjezd vozidel s SPZ zadanou v systému. Díky fotografiím pak může být snazší dopadnout například  zloděje či vandaly.

Automatické parkovací systémy vhodné pro jakékoliv parkoviště či areál

Automatické parkovací systémy společnosti AZK system jsou díky své propracované praktické architektuře vhodné pro nejrůznější uplatnění. Jsou ideální například pro jednoduché řízení vjezdu do areálu či výběr parkovného na velkých parkovištích včetně možnosti kamerového dohledu či umožnění vjezdu vozidlům se zadanými SPZ značkami.

Automatické parkovací systémy na míru

Při návrhu automatických parkovacích systémů šitých na míru klademe důraz na to, aby byly vysoce spolehlivé a vyžadovaly jen minimální údržbu. Automatické parkovací systémy AZK system tak šetří váš čas i peníze. Jsou často spolehlivější než zaměstnanci a navíc jim není třeba platit mzdu. Automatické parkovací systémy dokážou to samé jako zaměstnanci, ale nemůžete s nimi přijít do konfliktu ani po vás nebudou chtít zvýšit plat a už vůbec nenechají zdarma projet svého známého.

Automatické parkovací systém AZK system využívají pokročilou technologii

U vjezdového a výjezdového terminálu používáme jako identifikační médium, neboli parkovací lístky, klasický čárový kód, ale také ChipCoins a transpodér (RFID). V obou je zabudovaná také čtečka abonentních karet pro předplacené zákazníky či personál objektu. Na barevném informačním patnáctipalcovém LCD displeji si můžete také umístit logo své společnosti a další grafiky. Součástí dodávky je také informační cedule volno/obsazeno a automatické závory. Velmi praktická je i možnost nechat se informovat skrze SMS o stavu parkoviště a vzdáleně jej ovládat.

Člověk nebo automat?

U automatických parkovacích systémů AZK system můžete vybírat mezi automatickou pokladnou a ručně obsluhovanou pokladnou. První z nich je opatřena patnáctipalcovým LCD informačním displejem (standardním či dotykovým), přijímá veškeré mince i bankovky a umožňuje také platbu  v eurech či jiné měně. Ručně obsluhovaná pokladna se pak dá použít jako dohledová stanice pro obsluhu objektu, kdy slouží především ke kontrole a ovládání parkoviště.

AZK system navrhuje zakázkové technologie a systémy na míru

Společnost AZK system klade důraz na funkčnost a nenáročnou údržbu všech zakázkových technologií a systémů, které navrhuje a vyrábí. Aby kvalitu svojí práce dokázala i svým klientům, nabízí jim prodlouženou 3letou záruční dobu na veškeré produkty. Kromě automatických parkovacích systémů společnost AZK system také inovuje starší parkovací systémy a navrhuje i bezpečnostní, přístupové či kamerové systémy.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.azksystem.cz


Vydáno 17.09.2014
198 Zhlédnutí
Topováno 17.12.2014