Nonstop pohřební služba v Holešově vám pomůže v nejtěžších chvílích

Ať chceme nebo ne, smutná událost, kterou je úmrtí někoho blízkého, v životě bohužel potká asi každého z nás. Přestože v těžkých chvílích na zařizování nezbytných záležitostí okolo pohřbu často nemáme ani pomyšlení, přejeme si důstojně se s milovanou osobou rozloučit. S organizací pohřbu však není potřeba dělat si žádné další zbytečné starosti - profesionální pohřební služba totiž vše zařídí za vás. Ve zlínském regionu se v tomto směru můžete plně spolehnout na nonstop pohřební službu z Holešova, která pozůstalým pomáhá už více než 20 let.


Kremace, pohřeb do země nebo církevní pohřeb

Holešovská pohřební služba zajišťuje všechny služby spojené s úmrtím vaší blízké osoby od kremace, přes smuteční obřady v církevním prostředí až po výkop hrobu nebo vyřízení veškerých potřebných náležitostí na matričním úřadě. Nabízíme také expresní zhotovení parte a v případě zájmu jej prakticky na počkání rozesíláme také na e-mail. Stane-li se nešťastná událost, obvykle je potřeba tělo zesnulého odněkud někam přepravit. Proto provádí Holešovská pohřební služba přepravu zesnulých nejen v rámci České republiky, ale také ze zahraničí. Pro účely pohřbu zesnulého oblékneme a upravíme.

Urny, rakve, květinová výzdoba i hudba pro důstojné rozloučení

Holešovská pohřební služba má v nabídce také širokou paletu uren a rakví různých druhů a dekorů, stejně tak pro vás zajistíme květinovou výzdobu. Pro náhrobní kámen či desku přesně podle vašich představ nebo představ vaší rodiny Holešovská pohřební služba zajistí také profesionálního kameníka. Nedílnou součástí většiny smutečních obřadů je také hudba. Budete-li si ji na pohřbu přát i vy, poradíme vám z široké palety nahrávek nebo zajistíme živou hudební produkci, která smuteční obřad vkusně doplní.

Kar neboli pohřební hostina k pohřbu patří

Jedním ze způsobů, jak se s rodinným příslušníkem či přítelem rozloučit, je také takzvaný kar neboli pohřební hostina. Také v tomto směru je vám naše pohřební služba plně k dispozici - stačí nám sdělit přibližnou představu o podobě hostiny nebo pohoštění a vše ostatní už zařídíme my. Problémem ani není, pokud se nemají smuteční hosté na místo smutečního obřadu nebo z něj jak dostat - v případě potřeby pro pohodlnou dopravu obstaráme autobus.

Protože vám chceme vaše těžké chvíle co nejvíce usnadnit, kompletní pohřební služby zprostředkujeme nejen osobně, ale také po telefonu tak, abyste skutečně nemuseli nikam chodit. Naše nonstop pohřební služba je tady pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Najdete nás v Holešově na Náměstí Dr. Edvarda Beneše 16/54.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.holesovskapohrebnisluzba.cz

Vydáno 12.10.2014
436 Zhlédnutí
Topováno 13.07.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Holešovská pohřební služba s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Holešovská pohřební služba s.r.o.
www.pohrebni-sluzba-marianek.cz
Adresa

Adresa

Nám. Dr. E. Beneše 16/54
Holešov 769 01

holesovskapohrebnisluzba@seznam.cz
+420 605 290 183


Najdete nás také zde:

ARES
captcha