Efektivní finanční plán pro osoby a firmy nabízí kancelář Jakuba a Martina Šlajsových

Potíže s financemi řeší v současné době mnoho jednotlivců i rodin. Rozhodně to ale nemusí být i váš problém. Stačí využít odborných služeb, které vám nabídnou efektivní finanční řešení pro každou životní situaci. Což znamená i vhodné odkládání pro blízké i vzdálené cíle vašeho života.

Finanční plánování - Prostějov - Martin Šlajs

Řešíte potíže s financemi nebo jste se rozhodli konečně dobře investovat?

Kancelář Jakuba a Martina Šlajsových spolupracuje se společností Broker Consulting a s vámi se podělí o své dlouholeté zkušenosti z finančního světa. Což v praxi znamená, že se dozvíte, do jakých komodit investovat, a přitom se maximálně vyhnout možným rizikům. Dále budete mít přehled o nabízených službách bank a pojišťoven. Cílem finančního plánování pro jednotlivce, rodiny i firmy je zhodnocení peněz rozumnou investicí. Přesto, že vaše příjmy budou stále stejné, vaše finanční rezervy porostou. Jestliže je vaším bydlištěm nebo působištěm Prostějov, Olomouc, Vyškov, Přerov, Kroměříž, Brno město a Brno venkov, Blansko či Boskovice, můžete se směle pustit do rozumné a efektivní investice. Pro každý cíl je potřeba nejprve určit správný investiční postup a teprve poté zvolíme optimální produkt. Někdy to může být Stavební spoření, jindy investiční fondy jako je například Broker Consulting SICAV, fondy od společností CONSEQ, INVESTIKA, AMUNDI, J&T Banka, někdy INVESTIČNÍ VÍNO, nebo ZLATO.

Finanční plány a finanční plánování pro jednotlivce, rodiny a firmy


Za chyby se opravdu platí

Mnoho klientů bank či pojišťoven doplácí na svou nevědomost v oblasti finančnictví. Nejčastější chybou je především zbytečně vysoká částka za vedení běžného účtu. Ukusovat z vašich finančních prostředků mohou také neúčelně nastavené pojistné smlouvy a tedy Vaše platba neodpovídá Vašim potřebám. Pomocí finančního poradce hladce vyřešíte i problém takzvaného „nezdravého dluhu“. Další chybou, které se mnoho lidí dopouští, je nedostatečná nebo dokonce nulová finanční rezerva. Služeb finančního poradce využívají klienti, kteří nemají dostatek zkušeností v oblasti finančnictví, a přesto chtějí v této oblasti uspět. Co tedy můžete získat? Zvýšení finanční gramotnosti, vytvoření ideálně nastaveného investičního plánu, skutečně efektivní pojištění pro rodinu i firmu, řešení exekucí a ekonomicky obtížných životních situací.

Finanční plánování pro jednotlivce, rodiny a firmy


Pro lepší přehlednost bylo vypracováno 7 zlatých pravidel finančního plánování

Sedm zásad, které vám pomohou zbavit se finančních starostí a pomohou vám zejména do budoucna.
1) Zbavit se drahých dluhů
Draze půjčené peníze jsou vysavačem vaší peněženky. Jestliže nemáte dostatečnou hotovost, pak by měla platit zásada – co nutně nepotřebuji, to nekupuji. Mnoho lidí v touze po krásné dovolené nesmyslně splácí půjčku ještě po několika měsících.
Krásné dojmy z dovolené odezní, ale dluhy za ni tu s vámi budou dlouhou dobu.
2) Vytvoření provozní rezervy
Jen tak vás nemůže zaskočit nečekaný a nutný výdaj, který by bylo nutné řešit tím nejméně vhodným způsobem – půjčkou za každou cenu. Spočítejte si výdaje celé domácnosti za šest měsíců a vyjde vám potřebná výše vaší rezervy. Tuto rezervu uložte na spořící účet, kde bude okamžitě k dispozici.
3) Dobré a levné pojištění rodiny a majetku
Pojištění může být kvalitní a přitom levné. Platí to v případě pojištění škod na majetku i zdraví. Nesmíte také zapomínat na pojištění invalidity a závažných onemocnění.
4) Vyřešení vlastního bydlení
Pořízení vlastního bydlení vyžaduje dlouhodobou přípravu podmíněnou dobrým finančním plánováním. První zásadou je mít alespoň 20 % z pořizovací ceny nemovitosti ve vlastním majetku. V kanceláři s Vámi rozeberou Vaši životní situaci najdou optimální způsob financování Vašeho bydlení i podle doporučení ČNB.
5) Pravidelná investice do výnosných strategií a žádné spekulace
Nespoléhejte na penzi od státu a raději si vytvořte rezervu sami pravidelnou investicí. Pokud každý měsíc dáte stranou několik tisíc korun, můžete počítat s bezstarostným stářím. V tomto případě platí, že nic se nemá odkládat. Čím dříve začnete, tím více později získáte a tím to bude také pro vás levnější.
6) Nedržet volné prostředky na běžných účtech a termínovaných vkladech
Přesto, že tyto účty peníze nezhodnocují, mnoho klientů je tu nechává v domnění, že jsou tak v bezpečí. Naprosto zbytečně tímto způsobem finance díky inflaci ztrácejí svou hodnotu.
7) Optimalizace drahých produktů
Špatně nastavené finanční produkty mohou být drahé. Platí to zejména u nevhodného pojištění, které dostatečně nepokryje náklady v případě, že se něco přihodí. Finanční produkty spojené s pojištěním mají být nastavené tak, aby vám opravdu pomohly se zajistit a finančně překlenout problematické období.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.financeprostejov.cz

Vydáno 30.01.2020
115 Zhlédnutí
Topováno 08.04.2022
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Finanční plánování Prostějov Jakub Šlajs a Martin Šlajs
WEBOVÁ STRÁNKA
Finanční plánování Prostějov
martinslajs.cz
Adresa

Adresa

Poděbradovo nám.1588/2a
Prostějov 796 01

martin.slajs@bcas.cz
+420 607 158 195


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha