Výroba 3D reklamy

Moderní 3D reklamy vynikají vysokou efektivitou při vynaložení nízkých pořizovacích nákladů. Jedná se tedy o propagační formát, do kterého se rozhodně vyplatí investovat. Jednou z možností jsou například reklamní boxy, které najdou své uplatnění na mnoha frekventovaných místech. Použitím LED žárovek bude úsporný i provoz.

3D nepřehlédnutelné logo penzionu

Trojrozměrná reklama

Jestliže chcete být vidět a patřičně vyniknout mezi konkurencí, pak je nutné mít nejen kvalitní produkty, ale také je zapotřebí na sebe upozornit dobře mířenou, a hlavně vhodně zpracovanou reklamou. Reklama totiž na trhu dokáže opravdové divy. V současné době je mnoho způsobů, jak se dá reklama pojmout, tak, aby byla skutečně nepřehlédnutelná a plnila svou funkci. Jednou z možností je 3D logo a různě zajímavě, a hlavně originálně zpracované 3D nápisy. Trojrozměrná Loga a nápisy se vyrábějí z XPS (extrudovaný polystyren), plexiskla, kovu, umělého dřeva nebo plastu. Tím pádem jsou tyto propagační předměty velice odolné i vůči náročným povětrnostním podmínkám. Na tyto materiály je zapotřebí používat nejmodernější technologie, kterou je především CNC frézování. Pomocí CNC frézy je možné frézovat nebo gravírovat do zmíněných materiálů dle vytvořené předlohy. Výsledkem je velice přesná práce s dokonalým efektem.

3D loga a nápisy


Možnosti světla v reklamě

Logo ve formátu 3D je možné ještě vylepšit vhodným osvětlením. 3D logo s osvětlením bude tak viditelné čtyřiadvacet hodin denně po celý rok. A to i za deště či mlhy. Jednou z možností moderního a zajímavého zpracování reklamního nosiče jsou světelné boxy. I přesto, že vypadají velice luxusně a náročně, můžete je pořídit za velice přijatelnou cenu. Odměnou za tuto investici bude vizuální přitažlivost, díky které se Vaše logo opravdu neztratí. Světelné boxy je možné využít nejen na prodejních místech, ale i v různých prostorách, ve kterých je větší frekvence osob. Díky osvětlení a dokonalému designovému zpracování rozhodně nikoho nenechají projít bez povšimnutí.
Světelné rámy a totemy
Tyto reklamní prostředky jsou velice efektní při prezentaci společnosti nebo konkrétního produktu. Obraz v rámu se rozsvítí a tím se zvýrazní a zviditelní. Jak je tohoto efektu docíleno? Reklamní totemy se podsvítí pomocí LED žárovek z vnitřní strany celé konstrukce. Reklama není nikterak finančně náročná, protože využitím úsporných LED žárovek získáte vysokou svítivost.

3D logo s osvětlením, světelný box, světelné rámy


Nepřehlédnutelné logo

Technologie 3D proniká do všech oblastí našich životů. Můžete tak mít například trojrozměrné obrázky na ložním povlečení anebo 3D obrazy na stěnách. Oblíbenost této technologie pronikla pochopitelně i do světa reklamy. Jestliže si chcete vylepšit vývěsní štít nebo firemní samolepky, pak vsaďte právě na 3D. Trojrozměrný efekt se totiž nikdy nestane fádním nebo okoukaným. Vaší firmě dodá Logo v trojrozměrné podobě vizuální přitažlivost a nádech exkluzivity. Jsme toho názoru, že žádné Logo nemusí vypadat nudně nebo fádně. Stačí ho pozvednout 3D technologií, správně nasvítit a bude naprosto jedinečné a nepřehlédnutelné. Cílem Loga je přeci upoutat pozornost potencionálního zákazníka a zůstat v jeho paměti na dlouhou dobu.
Orientační systémy
Pro orientaci ve větších prostorách nebo areálech je zapotřebí využít některý systém značení. Může se jednat o obchodní centra, průmyslové areály, knihovny, hotely nebo jiné komerční budovy. Díky orientačním systémům, které jsou dobře viditelné a také dokonale designově zpracované, budete mít jistotu, že se u Vás žádný klient nebo zákazník neztratí. Orientační systémy jsou vždy vytvářeny přesně na míru danému prostoru. Jen tak mohou plnit svou funkci a být také zajímavým ozvláštněním. Nejvíce využívaným materiálem pro tyto systémy jsou kombinace skla, nerezu, hliníku, dřeva. Orientační systémy se mohou průběžně aktualizovat dle momentálních potřeb a požadavků klienta. Už při jejich vývoji se s tímto postupem počítá. Naše firma Vám tedy zajistí, že budete pro své klienty nejen zajímavým partnerem, ale také k Vám najdou vždy tu správnou cestu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.stillus.cz/

Vydáno 28.05.2020
73 Zhlédnutí
Topováno 31.01.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dobré víno nestačí

Dobré víno nestačí
K tomu, aby si milovník dobrého vína svůj oblíbený nápoj skutečně vychutnal, je zapotřebí naprostá souhra i těch sebemenších detailů. Kvalitní víno prostě patří pouze do designově dokonalé sklenice nebo jiné vhodné nádoby. Jen tak vynikne jeho dokonalost. A pro návštěvníky Vaší vinařské akce máme ...

Výroba reklamy

Výroba reklamy
K tomu, aby mohla být reklama účinná, musí být také dostatečně originální a na viditelném místě. Venkovní prostory, kterými jsou výlohy, jsou k tomuto účelu ideální. Stejně jako Váš firemní automobil, který zaveze reklamu na celou řadu míst. To ale rozhodně nejsou všechny možnosti, které nabízíme.

Dopřej svojí značce péči

Dopřej svojí značce péči
Jedním ze základů úspěšnosti každé firmy je investice do kvalitní a účinné reklamy. Proto svým klientům nabízíme vytvoření kompletního reklamního servisu pod jednou střechou. Díky tomu budou jednotlivé prvky v dokonalé souhře a reklama přinese efektivní výsledky.
PODSTRÁNKY

Výroba reklamy

Výroba reklamy
Reklamní předměty, potisk textilu, světelná reklama, 3D loga, polepy, vlaječky a poháry

Skleničky s potiskem

Skleničky s potiskem
Skleničky s potiskem, pískování, gravírování, potisk skla, nosičky skleniček

Grafické práce a tisk

Grafické práce a tisk
Grafické práce a tisk – loga, tiskoviny, brožury, obaly, dárková balení, výroba webů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STILLUS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STILLUS s.r.o.
www.stillus.cz
Adresa

Adresa

Lanžotská 1A
Břeclav 690 02

info@stillus.cz
+420 725 871 611


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha