STILLUS s.r.o.

CZKVýroba reklamy

Výroba reklamy

Reklamní předměty, potisk textilu, světelná reklama, 3D loga, polepy, vlaječky a poháry

Skleničky s potiskem

Skleničky s potiskem

Skleničky s potiskem, pískování, gravírování, potisk skla, nosičky skleniček

Grafické práce a tisk

Grafické práce a tisk

Grafické práce a tisk – loga, tiskoviny, brožury, obaly, dárková balení, výroba webů


Reklamní agentura - grafické práce, potisk skleniček, 3D reklama Břeclav, Mikulov, Hodonín

Reklamní agentura STILLUS s.r.o, kterou naleznete v Břeclavi, se zabývá potiskem skleniček, dárkových a reklamních předmětů, textilu a výrobou 3D reklamy. Zajišťujeme také grafické práce - vytváříme loga, obalový design, návrhy časopisů, tiskoviny či brožury, polepy automobilů apod. Působíme především v oblasti Břeclavi, Mikulova a Hodonína, ale zpracujeme i zakázky z jakéhokoliv místa v rámci České republiky.

Naší specializací je potisk skleniček na víno, sekt, ale také na nealkoholické nápoje. Skleničky odebíráme od prestižních slovenských skláren Rona, ale i od české firmy Bohemia Crystalex. Sklo potiskujeme metodou pískování, který vytvoří neodstranitelný potisk. Používáme také laserové gravírování nebo tampónový potisk v barvách pantone. Vynalezli jsme také taštičky na skleničky na víno - jedná se o textilní nosičku, kterou využijí zákazníci při degustacích.

Zajišťujeme také 3D a světelnou reklamu. Na zakázku zhotovujeme trojrozměrná loga a nápisy z XPS, plexiskla, kovu, umělého dřeva či plastu. Díky osvětlení bude logo či nápis viditelný i v noci. Dodáváme také světelné boxy nebo rámy a totemy. V této oblasti také vyrábíme orientační systémy (ukazatele) pro kanceláře, průmyslové areály, hotely, úřady apod.

Další oblastí naší činnosti je grafická práce. Vyrábíme nová loga nebo zajistíme redesign starého. Následně Vám vytvoříme firemní identitu - loga dostaneme na vizitky, letáky nebo na billboardy. Navrhujeme také design obalu tak, aby se stal vizuálně přitažlivým lákadlem pro zákazníky. Vizuální atraktivitu, styl a vzhled, který upoutá každého čtenáře, dodáme také časopisům a katalogům.

Jako reklamní agentura provádíme i velkoformátový tisk. V této oblasti vytváříme reklamní plochy a bannery, polepy výloh a prodejen, atmosférické tapety s logem ve firemním designu, podlahovou grafiku, polepy dopravních prostředků či prezentační systémy (roll-ups, pop-up stěny). Co se týče polepů dopravních prostředků, polepy aplikujeme na osobní auta, dodávky i kamiony. Požíváme dílčí polepy - řezané fólie (na dveře, kapotu) nebo celopolepy na firemní automobily. Okna aut pokrýváme certifikovanými homologovanými fóliemi. Auta polepujeme i speciálními ochrannými fóliemi, které chrání lak prředpoškozením odletujícími kamínky a větvemi.

Součástí naší produkce jsou i tiskoviny a brožury. Provádíme ekonomicky nenáročný digitální tisk, ale i ofsetový, vhodný pro tisk většího počtu letáků či brožur. Všechny tiskoviny umíme i zkrášlit díky laminaci, ražbě, slepotisku či potažením UV parciálním lakem. Tiskneme letáky, brožury, obecní zpravodaje, firemní tiskoviny, obálky, vizitky, pohlednice, kalendáře, katalogy, hlavičkové papíry, pozvánky, přání, svatební oznámení, slohy, šanony, desky či bloky. Potiskujeme i dárková balení a obaly, jako jsou igelitové a papírové tašky s firemním logem či kartonové obaly s výsekem (odnosky). Zhotovujeme i dárkové obaly na míru, například obaly na víno. Vkusné jsou také krabičky s kašírováním nebo dárkové krabičky vytvořené na zakázku.

Připravujeme i reklamní předměty - logo přeneseme na vše, co vás napadne. Zákazníky, zaměstnance či obchodní partnery tak můžete potěšit praktickými dárky s logem firmy. Potisk aplikujeme na psací a kancelářské potřeby, hrnky, sklo a keramiku, tašky či batohy, přívěsky, IT reklamní předměty, hodiny, ale také na nože, nářadí, svítilny, předměty pro sport a volný čas. Loga aplikujeme i na jakýkoliv kus textilu, jako je kšiltovka, čepka, šála, tričko, mikina, bunda či vesta. K potisku textilu používáme metodu sítotisku, výšivky či termotransferový potisk. Zhotovujeme i sportovní předměty pro fanoušky či sportovní kluby. Ze sortimentu sportovních předmětů dodáváme laminované a textilní vlaječky, minidresíky, fandovské šály, medaile, poháry s gravírováním, putovní poháry, trofeje a dětské oblečení.


Katalog firem:    

DTP studia

,  

Reklamní agentury

,  

Reklamní předměty

,  

Tiskárny

,  

Výroba reklamy

,  

Webdesign

,  
Štítky:

skleničky s potiskem, 3D reklama, grafické práce, reklamní agentura Hodonín, Břeclav, Mikulov