Kyvná vrata na míru do malých i velkých otvorů, s výplní z měkčeného PVC

Portaflex s.r.o.

Kyvná vrata na míru do malých i velkých otvorů, s výplní z měkčeného PVC

Lamelové clony z PVC sníží finanční náklady a zároveň zvýší produktivitu práce

Praktické závěsy z PVC jsou vyráběné v mnoha různých variantách. Proto je možné vybrat si ze široké škály nabídky vhodný prvek na míru do konkrétního prostředí. Další výhodou je snadná instalace a finanční nenáročnost. Tento doplněk vybavení firmy využívají jak velké haly či provozovny, tak i malé obchody či venkovní sklady sypkých nebo prašných materiálů.

Lamelová clona Standard - Portaflex

Clony z PVC sníží tepelné ztráty

Některé světové události způsobily velké zdražování prakticky v každé oblasti. Růst cen se pochopitelně promítl také do energií. Vzhledem k tomu, že se ceny budou stále zvyšovat a rozhodně nedojde k jejich poklesu, bylo by dobré zamyslet se nad možnými úsporami. K největším tepelným ztrátám logicky dochází v místech, kde jsou stavební otvory. A to především u průmyslových budov anebo v obchodech či skladech, kde je velká frekvence pohybu. Tento problém lze vyřešit osazením plastovými clonami. Plastové clony nebo také termoclony se dají instalovat prakticky všude. Jejich instalace je totiž snadná, rychlá a nenáročná. Další výhodou, kterou plastové závěsy přinášejí, je možnost neomezeného pohybu jak zaměstnanců, tak i techniky. Lamely procházejícímu „uhnou“ a poté se vrací opět do své původní polohy. Lamelové clony se mohou také technicky snadno přizpůsobit danému prostředí. Jsou vyráběné v různých tloušťkách a překrytích. Tyto hodnoty se navrhují v závislosti na výšce otvoru a síle průvanu. Protiprůvanové clony mohou tedy splnit hned několik funkcí. Zabrání průvanu, snižují možnost pronikání prachu do prostoru, snižují tepelné ztráty v zimě a také zabraňují vnikání horkého vzduchu do interiéru v letních měsících.

Lamelové clony


Plastové clony mají široké možnosti uplatnění

Průhledné výplně otvorů nebo také průhledné lamely jsou skvělým řešením v mnoha případech jak v interiéru, tak i v exteriéru. Flexibilní výplně mohou být alternativou pevné stěny všude tam, kde je žádoucí, aby do prostoru pronikalo přirozené světlo. V průmyslových objektech, zemědělských provozech nebo logistických centech jsou instalovány nejflexibilnější výplně, kterými jsou pruhové závěsy složené z průhledných pásů měkčeného PVC. Díky těmto pásům je možné procházet nebo projíždět bez jakýchkoliv problémů. Vítanými výhodami jsou především nízké pořizovací náklady, rychlá instalace a možnost využití prakticky v každém provozu. Což znamená v místech subtilních technologických prostupů i tam, kde je zapotřebí přehradit či oddělit celé haly. Odolnost PVC clon umožňuje přepažení i celé jeřábové dráhy. Vybrat si ze široké nabídky standardních, mrazírenských, svařovacích, žebrovaných či barevných clon vám umožní firma Portaflex s.r.o., která působí na trhu už čtvrt století.

Lamelové clony - rychlá instalace, variabilní využití


Hlavní výhody výplní z měkčeného PVC

Optimálního účinku plastové clony se dosáhne vhodným výběrem, který se odvíjí od procenta překrytí, šířky i tloušťky lamely. Důležitým parametrem je také způsob uchycení. Volbu ideálního prvku i jeho uchycení je vhodné konzultovat s dodavatelem těchto výrobků. Jednou z výhod plastových závěsů je snížení hlučnosti v náročných provozech. Zde dojde k účinnější ochraně zdraví zaměstnanců a tím pádem vytvoření lepších pracovních podmínek. Což se jistě promítne také do zvýšení produktivity práce. Snadnost instalace umožňuje u průhledných žaluzií měnit umístění podle aktuální situace. Lepší pracovní podmínky se také týkají omezení UV záření. Tento prvek je vítaný především v dílnách, kde se svařuje. Tmavě tónovaná lamelová clona v UV filtrem ochrání před vysokým oslněním. To může mít nežádoucí vliv na zrakové vnímání nebo ztrátu orientace. V jiných případech průhledné lamelové clony mohou uspořit náklady za osvětlení, protože propouštějí přirozené světlo. Ke zlepšení pracovních podmínek přispívá také snížení prašnosti. To je vítáno zejména u venkovních skladů sypkých nebo prašných materiálů. Clony rovněž efektivně zabraňují pronikání deště, sněhu, hmyzu, ale také pachu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lamelove-clony.cz/

Vydáno 31.05.2022
58 Zhlédnutí
PODSTRÁNKY

Lamelové clony

Lamelové clony
Lamelové clony pro levné plastové přehrazení do všech typů provozů

Měkčené PVC

Měkčené PVC
Měkčené PVC pro ochranné clony, zástěny, vrata, výroba a řezání na míru

Kyvná vrata

Kyvná vrata
Kyvná vrata na míru do malých i velkých otvorů, s výplní z měkčeného PVC
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Portaflex s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Portaflex s.r.o.
www.lamelove-clony.cz
Adresa

Adresa

Poděbradova 3267/97A
Ostrava - Moravská Ostrava 702 00

vyroba@portaflex.cz
+420 599 524 101


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha