Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@penziongulliver.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 737 241 524

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Piaristů 987/28
Mikulov na Moravě 692 01

Luxusní ubytování v srdci Mikulova v apartmánovém domě KNÍŽE FERDINAND s vlastní vinotékou

Hledáte luxusní ubytování v Mikulově, který je centrem vinařské oblasti a skvělým výchozím bodem nejen pro objevování vína a bohaté historie, ale také z něj můžete podnikat výlety přes hranici k našim rakouským sousedům? Kníže Ferdinand Apartments jsou nově vybudované a poskytují veškerý komfort ve stylovém prostředí historické budovy. Pro naše klienty jsme také nově vybudovali i vinotéku.

Luxusní apartmány s výhledem na mikulovský zámek

Kníže Ferdinand Apartments patří k nejstarším domům v Mikulově, jehož historie sahá až 600 let zpět. Kdysi dávno tato budova patřila Ferdinandovi von Dietrichstein a v současné době prošla rozsáhlou rekonstrukcí, jejímž výsledkem jsou luxusní moderně vybavené apartmány. Spojují v sobě dobové i moderní prvky tvořící stylový celek, v němž si vychutnáte kousek historie s veškerým komfortem. Z rozsáhlé terasy s posezením lze obdivovat krásy historického centra Mikulova včetně jeho dominanty – barokního zámku stojícího na Zámeckém vrchu.

Luxusní ubytování

Komfortní ubytování pro milovníky historie a dobrého vína

V luxusních prostorných apartmánech najdete veškeré vybavení pro pohodlný pobyt a odpočinek po náročném dni. Všechny jsou zařízeny moderním nábytkem, pohodlnými postelemi, kuchyní, kávovarem a samozřejmě také vlastní koupelnou se sprchovým koutem či vanou a WC. K dispozici je také trezor na cennosti, toaletní potřeby a další vybavení. Pokud preferujete raději připravenou snídani, tak i tuto možnost nabízíme. Na terase hosté najdou posezení i lehátka na opalování. V okolí Mikulova se nachází rozsáhlá síť cyklostezek, proto i v Kníže Ferdinand Apartments můžete bezpečně uložit kola a cyklovybavení do uzamykatelné úschovny.

Odpočinek v prostorných apartmánech

Proč si nenechat ujít návštěvu jihomoravského Mikulova?

Město Mikulov je známé svými vinařskými tradicemi a nabízí nezapomenutelný zážitek v oblasti kultury, historie, gastronomie i přírodních krás. Je obklopeno malebnými vinicemi a nabízí pestrou škálu aktivit pro všechny věkové kategorie. Přítomnost zámku, historického centra a nedalekého národního parku Pálava činí z Mikulova ideální výchozí bod pro poznávání. Leží na samé hranici s Rakouskem, kam rovněž můžete vyrazit za zajímavými zážitky.

Luxusní ubytování i zážitky


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.knizeferdinand.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:CykloturistikaHotelyPenziony

Podstránky

Luxusní ubytování

Luxusní ubytování v apartmánovém domě v centru Mikulova na jižní Moravě

Dopřejte si luxusní ubytování v apartmánovém domě Kníže Ferdinand Apartments v centru Mikulova na jižní Moravě. Historická budova, stará 600 let, prošla citlivou rekonstrukcí a v současnosti hýčká svoje hosty ve stylově zařízených apartmánech s vybavenou kuchyní a moderní koupelnou. V mikulovském apartmánovém domě knížete Ferdinanda najdete klid a nadstandardní pohodlí.

Butikové apartmány

Butikové apartmány historického domu Kníže Ferdinand Apartments v Mikulově

Zveme všechny milovníky luxusu a pohodlí k báječně prožité dovolené či prodlouženého víkendu na jižní Moravě s ubytováním v centru Mikulova, nově zrekonstruované historické budově Kníže Ferdinand Apartments s 9 butikovými apartmány v exkluzivním designu a rozlehlou střešní terasou s krásným výhledem na mikulovský zámek.

Penzion se snídaní

Luxusní apartmány s možností snídaní mikulovském penzionu na jižní Moravě

Ať už zavítáte do Mikulova na jižní Moravu služebně nebo strávit příjemné volné dny, ubytujte se pohodlně v penzionu Kníže Ferdinand Apartments v luxusních apartmánech s možností snídaní. Elegance, osobitá výzdoba, komfort, nadstandardní služby, to vše je příslibem neobyčejně prožitých chvil v prostorách s nádechem historie.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Kníže Ferdinand Apartments nabízí pobyty pro dospělé a starší děti

Kníže Ferdinand Apartments nabízí pobyty pro dospělé a starší děti

Kníže Ferdinand Apartments sídlí v historické budově s devíti apartmány, které jsou bohatě vybaveny a poskytují nádherný výhled na Mikulov. Klidný ...

Romantická dovolená či víkendový pobyt  - ubytování nejen pro mladé páry a rodiny

Romantická dovolená či víkendový pobyt - ubytování nejen pro mladé páry a rodiny

Ubytování v apartmánu nejen pro zamilované mladé páry a rodiny v centru Mikulova poskytuje společnost Kníže Ferdinand Apartments, která zajistí ...

Luxusní ubytování v apartmánech v centru Mikulova s výhledem na zámek

Luxusní ubytování v apartmánech v centru Mikulova s výhledem na zámek

Kníže Ferdinand Apartments poskytuje luxusní ubytování v penzionu v centru jihomoravského Mikulova. Můžete se těšit na moderní prostorné apartmány s ...


Kontakty

Kníže Ferdinand Apartments
Piaristů 987/28
Mikulov na Moravě 692 01
GPS: 48°48′8.82″ N, 16°38′0.1″ E

48°48′8.82″ N, 16°38′0.1″ E

QR kód firmy Kníže Ferdinand Apartments

Apartmány Gulliver
Piaristů 16
Mikulov na Moravě 692 01
GPS: 48°48′11.45″ N, 16°38′4.45″ E

48°48′11.45″ N, 16°38′4.45″ E

QR kód firmy Apartmány Gulliver
WEBOVÁ STRÁNKA Kníže Ferdinand Apartments Ubytování Mikulov
Adresa

Adresa

Piaristů 987/28
Mikulov na Moravě 692 01

info@penziongulliver.cz
+420 737 241 524

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Luxusní ubytování

Luxusní ubytování

Butikové apartmány

Butikové apartmány

Penzion se snídaní

Penzion se snídaní

Kde nás najdete

Piaristů 987/28
Mikulov na Moravě 692 01

GPS48°48′8.82″ N, 16°38′0.1″ E

Plánování trasy

Piaristů 987/28 Mikulov na Moravě 69201

Prospekty

Certifikát kvality firmy