Originální čalouněný nábytek – má šmrnc a vydrží!

Obchody s nábytkem jsou dnes plné nejrůznějšího zboží, které neurazí, ale ani nenadchne. Pokud už vás nebaví tuctová nabídka většiny velkoobchodů, pak pro vás je nábytek a čalounictví Králík to pravé. Nabízíme vám totiž originální čalouněný nábytek, který dlouho vydrží a všichni vám ho budou závidět. Pro nákup nábytku navíc nemusíte nikam jezdit, my vám ho nabízíme online v našem e-shopu.


Výroba nábytku od dětské postele až po předsíňové stěny

Čalounictví a nábytek Králík se snaží myslet na všechny zákazníky. Vyrábíme tak širokou škálu nábytku, který si může dovolit každý. Ceny na našem e- shopu jsou totiž velice příznivé a za směšné peníze můžete získat stylový kus nábytku, který vám bude sloužit mnoho let. To ale není vše. Protože chceme, abyste měli opravdu velký výběr, kromě výroby nábytku spolupracujeme také s předními českými i zahraničními firmami, které jsou špičkami v oboru. Je libo novou manželskou postel, sedačku, či vybavení dětského pokoje? V internetovém obchodě calounictvi-kralik.cz seženete vše.

Čalouněný nábytek skvěle vypadá, ale je také velmi praktický

Co je při koupi nového nábytku zásadní? Nízká cena? Nebo snad odolnost či hezký vzhled? Ve firmě Králík vám splníme všechny tyto požadavky zároveň. Dbáme totiž na to, aby čalouněný nábytek, který vám nabízíme, poskytl perfektní uživatelský komfort, ale také skvěle vypadal. Nabízíme vám proto kvalitní čalouněné postele všech velikostí, ale i sedačky nejrůznějších materiálů a barev. Líbí se vám tvar sedačky z naší nabídky, ale do interiéru by se vám hodila jiná barva? Žádný problém, čalounictví je naše specialita, a proto máme u většiny zboží nabídku hned několika druhů látek, ze kterých si vybere každý.

Nevíte si rady s přepravou nábytku? My vám ho dovezeme až domů

Nakupování přes internet je už dnes pro většinu lidí samozřejmostí. Také my jdeme s dobou a nabízíme vám veškeré zboží online v našem e- shopu. V pohodlí domova si v klidu vyberete nábytek, který se vám líbí, a jednoduše ho objednáte. Pak už se nemusíte o nic starat. Celou objednávku včetně dopravy totiž vyřešíme za vás. Pro naše zákazníky poskytujeme rozvoz nábytku po celé ČR, nemusíte tak řešit, jak vaši novou postel či psací stůl dopravíte domů. Při nákupu na calounictvi-kralik.cz tak máte stoprocentní jistotu, že zboží, které jste si objednali, vám dopravíme v pořádku.

 

Zaujala vás naše nabídka? Pak navštivte naše internetové stránky ještě dnes a nakupte si kvalitní čalouněný nábytek od českého výrobce, ale i zboží uznávaných zahraničních výrobců za přijatelné ceny.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.calounictvi-kralik.cz

Vydáno 29.10.2014
814 Zhlédnutí
Topováno 04.02.2015
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Nábytek + čalounictví Králík s.r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
Nábytek + čalounictví Králík s.r.o
calounictvi-kralik.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Akce - výprodej
Adresa

Adresa

Kostelec u Holešova 60
Kostelec u Holešova 768 43

obchod@calounictvi-kralik.cz
+420 776 199 987


Najdete nás také zde:

ARES
captcha